MADERA - Witryna 1.1

Cena:
1 299,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
Wysyłka po 26 Listopada
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
60cm
Wysokość:
185cm
Głębokość:
43cm
SKU:
PLMA12
Numer katalogowy producenta:  PLMA12

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Sosnowa witryna pojedyncza

Jeśli nie posiadasz zbyt wiele miejsca albo chciałbyś dopełnić swoją kompozycję mebli w salonie bądź jadalni, ta witryna będzie idealna. Jest to wąska witrynka, która pomimo swoich niewielkich, kompaktowych wymiarów jest niezwykle ustawna i łatwa w codziennym użytkowaniu. Doskonale sprawdzi się jako pojedynczy mebel, który będzie rustykalnym akcentem w minimalistycznym wnętrzu, lub jako element kompletu mebli do salonu, lub jadalni. Każdy pragnie mieć łatwy dostęp do rzeczy codziennego użytku oraz wyeksponować swoje ulubione przedmioty. Umożliwi to obszerne przeszklenie, które doskonale podkreśli wartość przedmiotów za nim umieszczonych.

SZCZOTKOWANY BLAT - Gzyms oraz blat, wykonane z litego drewna sosnowgo pomalowane w kolory szarości

SATYNOWANE UCHWYTY - Uchwyty wykonane są z satynowanego metalu.

CICHY DOMYK - Mebel wyposarzony jest w system cichego domyku zarówno w szufladzie jak i drzwiczkach

WYGODNA SZUFLADA - Szuflada niezwykle przydatna w codziennym użytkowaniu

OZDOBNY COKÓŁ - Dół mebla został wykończony estetycznym gzymsem w kolorach szarości

Witryna posiada dwoje drzwiczek, w tym jedne z przeszkleniem. Wygodną i pojemną szufladę. Cały mebel posiada w komplecie system cichego domyku, dzięki temu unikniesz trzaskania drzwiczkami, a szuflada będzie zamykać się delikatnie i otwierać z należytym otworem. Piękny blat wraz z górnym wieńcem i gzymsem są ponadto szczotkowane oraz pomalowane w kolorach szarości. Całość mebla jest postarzana i bielona w celu podkreślenia rustykalnego stylu witryny. Gałki wykonane są z satynowanego metalu.

 

Mebel wysyłany jest w paczkach do samodzielnego montażu wraz z czytelną instrukcją. Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia się drewna, dla tego należy unikać ustawiania ich przy źródłach ciepła bądź w wilgotnych pomieszczeniach lub miejscach narażonych na mocne promieniowanie UV.

Kolekcja:
Madera
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
Przecierane
Szerokość:
60cm
Wysokość:
185cm
Głębokość:
43cm
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Szczotkowany
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top