MARONE - Komoda 1.4

Cena:
1 599,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
91cm
Wysokość:
120cm
Głębokość:
42cm
SKU:
2SMAR19
Numer katalogowy producenta:  2SMAR19

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Praktyczna komoda do jadalni lub salonu

Drewniane meble w odcieniu miłej dla oka, ciepłej bieli, pastelowe ściany oraz dodatki wykonane z naturalnych materiałów. Jakie? Na przykład lniane dywaniki, plecione kosze lub wiklinowe fotele z miękkimi poduszkami. Teraz możesz stworzyć w swoim wnętrzu sielankowy nastrój rodem z domku na wsi. Zacznij od wysokiej komdy do salonu lub jadalni z rustykalnej kolekcji Marone.

Funkcjonalne szufladki i szafka – wysoka komoda Marone została w pionie podzielona na dwa moduły. Pierwsza z cześć została wyposażona w cztery funkcjonalne szufladki, znajdujące się jedna pod drugą. Drugą część natomiast stanowi pojemna szafka zamykana.

Rustykalne wzornictwo – frontową część mebla zdobią romantyczne szprosy, które pokreślają przynależność komody do kolekcji Marone oraz świadczą o jej rustykalnym charakterze. Na froncie mebla znajdują się także subtelne frezy. Zdobią one przede wszystkim szuflady. Obecne są jednak także na solidnym wieńcu górym.

Rustykalna komoda z litego drewna

Komoda została wykonana z litego drewna sosny fińskiej, któremu zawdzięcza swoją trwałość oraz odporność na uszkodzenia. Mebel został pokryty woskiem w odcieniu ciepłej bieli. Górna część komody jest natomiast utrzymana w kolorze naturalnej sosny. Takie połączenie kolorystyczne doskonale współgra z pastelowymi ścianami. Mebel będzie jednak doskonale komponował się także w bardziej kontrastowych wnętrzach.

Szerokość komody to 91cm. Jej wysokość to 120cm, a głębokość wynosi 42cm. Mebel jest zatem niezwykle pojemny. Gwarantuje Ci obszerną przestrzeń, w której możesz przechowywać dokumenty, świeże obrusy, ściereczki lub zastawę. Jednym słowem wszystko, co wolałbyś ukryć przed wzrokiem odwiedzających Cię gości. Dodatkowo, solidny sosnowy blat ozdobiony subtelnymi frezami może posłużyć także jako dodatkowa przestrzeń ekspozycyjna. Ułożysz na nim ramki ze zdjęciami swoich bliskich, ulubione pamiątki lub bukiet świeżych kwiatów.

Naturalny materiał w trosce o środowisko

Troszczymy się o dobro naszej planety. Zdajemy sobie sprawę z tego, że zachodzące obecnie zmiany klimatyczne oraz postępujące zanieczyszczenie środowiska to jeden z palących problemów współczesnego świata. Chcemy temu przeciwdziałać, dlatego troszczymy się o to, aby drewno, z którego powstają oferowane przez nas meble pochodziło jedynie z odpowiedzialnych i zrównoważonych upraw. Oprócz tego meble pokrywane są ekologicznymi powłokami, które umożliwiają oddychanie drewna. Wybierając polskie meble z litego drewna możesz mieć pewność, że nie szkodzisz środowisku.

Oferowane przez nas meble przeznaczone są do samodzielnego montażu. Przesyłamy je do Klienta w paczkach, do których załączamy niezbędne akcesoria montażowe oraz intrukcję obsługi. Kupując meble możesz jednak zamówić usługę montażu. Skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
91cm
Wysokość:
120cm
Głębokość:
42cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top