MARONE - Komoda 2.1

Cena:
1 349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
109cm
Wysokość:
111cm
Głębokość:
42cm
SKU:
2SMAR17
Numer katalogowy producenta:  2SMAR17

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Funkcjonalna komoda z drewna

Jesteś zmęczoy miejskim zgiełkiem i staniem w niekończących się korkach? Po całym tygodniu pracy marzysz jedynie o tym, by udać się na przedmieścia i cały weekend spędzić w przytulnym wiejskim domku, wśród drewnianych mebli, naturalnych dodatków i otaczającej Cię zieleni? A gdybyś mógł przenieść sielski nastrój rodem z wiejskiego domku wprost do swojego mieszkania? Z kolekcją rustykalnych mebli Marone to możliwe. Zacznij od drewnianej komody.

Solidny materiał – komoda została wykonana z naturalnego drewna sosny fińskiej. Zastosowanie tego materiału jest gwarancją trwałości oraz odporności mebla na uszkodzenia. Dzięki temu masz pewność, że mebel będzie Ci służył i zdobił Twoje mieszkanie przez długie lata.

System cichego domyku – szuflada znajdująca się w górnej części komody została oparta na prowadnicach z systemem cichego domyku. To rozwiązanie zapobiega trzaskaniu. Tym samym zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania oraz chroni mebel przed nadmierną eksploatacją.

Rustykalna komoda w odcieniu ciepłej bieli

Komoda została pokryta woskiem w odcieniu ciepłej bieli. Wieniec górny oraz blat jest utrzymany w kolorze naturalnej sosny. Krycie powłoki utrzymuje się na poziomie 85%. To zaś sprawia, że pod jej powierzchnią dostrzegalny jest rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Ich obecność sprawia, że mimo produkcji seryjnej każdy mebel zyskuje niepowtarzalny charakter. Wymiary mebla to 108,6cm szerokości oraz 111cm wysokości. Głębokość komody wynosi natomiast 42cm.

Pojemny i estetyczny mebel

Komoda jest więc niezwykle pojemna i funkcjonalna. Składa się z szerokiej szuflady oraz dwóch szafek zamkniętych. Z powodzeniem wykorzystasz ją w sypialni, salonie lub jadalni. W zależności od pomieszczenia, w którym zamierzasz ją umieścić poukładasz w niej bieliznę, odzież lub zastawę stołową. W szufladzie natomiast możesz schować dokumenty lub klucze. Praktyczność i duża pojemność to nie jedyny atut komody sosnowej Marone. Istotne są także jej walory wizualne. Drzwi szafek zdobią subtelne szprosy, które podkreślają rustykalny charakter mebla. Dodatkową ozdobą są również delikate frezy które są obecne na froncie szuflady oraz wieńcu górnym. Masywność bryły została przełamana delikatnym rzeźbieniem na cokole. Nadaje ono meblowi lekkości. Należy jednak podkreślić, że komoda nie traci przy tym stabilności.

Oferowane przez nas meble są wysyłane w paczkach. Przeznaczone są do samodzielnego montażu. Do przesyłki dołączamy instrukcję obsługi oraz zestaw niezbędnych akcesoriów montażowych. Przy zakupie mebli możesz dodatkowo zamówić usługę montażu. W celu ustalenia szczegółów skontaktuj się z nami.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
109cm
Wysokość:
111cm
Głębokość:
42cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top