Komoda narożna z szufladami Marone
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Biały - RAL9003 |
| Materiał | Naturalne drewno sosny fińskiej |
| Kolekcja | Marone |
| Krycie | 75% |
| Głębokość | 63 cm |
| Wysokość | 94 cm |
| Szerokość | 103,5 cm |
| Wymiary szuflad | 16 cm x 40 cm x 28,5 cm |
| Waga z opakowaniem | 30 kg |
| Uchwyty | Drewniane |
| Ilość drzwiczek | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Prowadnice szuflad | Rolkowe |
| Styl | Prowansalski |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 2 osoby 2 - 3 godz. |
Opis
Komoda narożna z szufladami Marone
Komoda to mebel niezbędny nie tylko do przechowania bielizny w sypialni. Przyda się także w salonie, gdzie pomoże przechować różnego rodzaju drobiazgi, jednocześnie pełniąc rolę dekoracyjną. Kształty i rozkład pomieszczeń w mieszkaniach i domach bywa różny – jeśli Twój salon ma nieco nietypowe wymiary lub potrzebujesz zagospodarować wnękę, drewniana komoda narożna Marone to idealny wybór dla Ciebie!
Biała komoda narożna z litego drewna
Biała komoda z kolekcji Katmandu prezentuje się elegancko dzięki urokowi naturalnego drewna. Komoda z litego drewna sosnowego to mebel, na który upływ czasu ma pozytywny wpłtyw. Drewniane meble są synonimem wysokiej jakości i elegancji.
Biała komoda wyposażona jest w jedną szafkę i szufladkę. Została zabezpieczona woskiem, który chroni drewno przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych i wilgoci, a także nadaje mu przyjemny, biały kolor.
Solidność i finezyjny wygląd w jednym
Drewniany mebel opiera się na wieńcu wyfrezowanym w ozdobny kształt, który, podobnie jak frezowany cokół górny, równoważy masywność całej konstrukcji. Dzięki temu komoda, mimo że jest zrobiona z solidnego i twardego surowca, prezentuje się lekko i finezyjnie. Uroku dodają jej uchwyty w formie gałek, które mają naturalny, ciepły kolor drewna dębu. Poddane bejcowaniu, są zabezpieczone przed ścieraniem i uszkodzeniami mechanicznymi. Komponują się z kolorem górnego wieńca, który tworzy blat komody narożnej z szufladami.
Drzwiczki szafki i front szuflady ozdobione są frezami, który kojarzą się z estetyką rustykalną i prowansalską. Komoda narożna z szufladami świetnie uzupełni inne drewniane meble do salonu z kolekcji Katmandu.
Białe meble do salonu – do jakiego wnętrza pasują?
Meble w jasnych kolorach są popularnym wyborem w aranżacjach współczesnych wnętrz. Biel sprawia, że pomieszczenie wydaje się bardziej przestronne i uporządkowane. Dodatkową zaletą białych mebli jest to, że pasują do nich wszystkie dodatki, które można wymieniać zgodnie z sezonem lub upodobaniami.
Pliki do pobrania: