MARONE - Krzeslo

Cena:
349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
KURIER:
  • KURIER DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+90,00 zł]

Szerokość:
40cm
Wysokość:
91cm
Głębokość:
49cm
SKU:
2SMAR13
Numer katalogowy producenta:  1031331302

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

KRZESŁO SOSNOWE DO JALADNI MARONE

Krzesło do jadalni z kolekcji Marone to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą połączyć wygodę z pięknym i estetycznym wykonaniem. Krzesło dzięki swoim uniwersalnym wymiarom pasuje zarówno do stołu, jak i do biurka z kolekcji. Jest to mebel wykonany w całości z drewna sosnowego, dodatkowo zabezpieczony ochronną warstwą białego wosku, która nadaje mu przyjemnej w dotyku faktury. Krycie na poziomie 85% pozwala zobaczyć słoje i sęki tworzące naturalny rysunek drewna. Siedzisko natomiast stanowi blat z litego drewna sosnowego pomalowanego bejcą wodną na kolor dębowy. Solidna konstrukcja i pasowny montaż dają gwarancję długoletniego użytkowania. Nie mogło zabraknąć także elementu, który spaja całą kolekcję mebli sosnowych Marone. Jest to charakterystyczny iks, nawiązujący do mebli w stylu rustykalnym sprzed lat. Doskonale wpisuje się we współczesne trendy, łącząc w sobie nutę współczesności z tęsknotą za przeszłością.

Mebel, jakim jest krzesło sosnowe z drewnianym siedziskiem Marone to dobra inwestycja, która niewątpliwie zaowocuje w przyszłości. Meble drewniane mają to do siebie, że odpowiednio pielęgnowane, potrafią się odwdzięczyć niebagatelnym wyglądem przez lata. Wraz ze stołem Marone krzesła tworzą harmonijną kompozycję, podkreślając styl i dbałość o naturalne środowisko przez właściciela. To właśnie odpowiednio dobrane minimalistyczne meble są wizytówką współczesnego domu i współczesnych wnętrz. To współgrające z meblami dodatki są wyznacznikiem tego, że nie są nam obce takie pojęcia jak design czy moda, która nie obowiązuje przecież tylko w sferze ubioru. Są jednak takie nurty w meblarstwie, które nie przemijają, nie zmieniają się z roku na rok. Takie style to styl rustykalny, prowansalski, minimalistyczny czy loftowy. Są to style, które powstały lata temu i cieszą się nadal sporym zainteresowaniem wśród designerów i architektów oraz użytkowników.

Meble wykonane są z naturalnego drewna sosnowego. Należy pamiętać o ich pielęgnacji, by cieszyć się nimi przez długie lata. Należy unikać ekspozycji na bezpośrednio padające promieni UV, czy usytuowania ich w pobliżu instalacji grzewczych. Do pielęgnacji należy stosować tylko preparaty przeznaczone do drewnianych, woskowanych mebli, unikając jednocześnie szorstkich ściereczek czy detergentów, które mogą spowodować odbarwienia mebla lub uszkodzenie jego powierzchni. Meble z drewna podlegają naturalnym procesom starzenia, takim jak uwydatnianie się z biegiem czasu słoi i sęków. Meble dostarczane są do Państwa w paczkach bądź na palecie. Mebel z racji zastosowania w nim naturalnego drewna podlega procesom starzenia. Sęki po czasie mogą stać się bardziej widoczne i zmieniać kolor.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Szerokość:
40cm
Wysokość:
91cm
Głębokość:
49cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top