MARONE - Ława mała

Cena:
899,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
KURIER:
  • KURIER DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+160,00 zł]

Szerokość:
75cm
Wysokość:
45cm
Głębokość:
75cm
SKU:
2SMAR15
Numer katalogowy producenta:  1031331502

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Mała sosnowa ława kawowa do salonu Marone

Czym by był salon bez miejsca, w którym możesz wygodnie usiąść i porozmawiać z drugą osobą. Czym by był salon bez miejsca na ciasto, czasopisma, czy pilota od TV. Byłby pomieszczeniem, w którym ewidentnie czegoś brakuje. Z myślą o pełnym wystroju wnętrza, stworzyliśmy ławę sosnową z kolekcji Marone. Posiada wygodną półkę, na której znajdą się Twoje ulubione czasopisma i książki, które aktualnie czytasz. Piękny sosnowy blat w kolorze dębu będzie doskonałym miejscem na filiżankę aromatycznej kawy, czy talerzyk z ciastem. Spotkania ze znajomymi w końcu będą wygodne. Podczas meczów piłki nożnej lub wspólnie oglądanych filmów położysz na niej przekąski oraz napoje chłodzące.

Sosnowa ława do salonu Marone wykonana jest z litego drewna sosnowego, zabezpieczonego dodatkowo warstwą białego wosku o kryciu 85%. Blat to również lita sosna pokryta bejcą wodną w kolorze dębu. Takie połączenie doskonale wpisuje się w standardy stylu rustykalnego oraz minimalistycznego. Oszczędność zdobień, biały kolor, lite naturalne drewno to właśnie wyznaczniki stylu minimalistycznego. Taka ława równie trafnie wpasuje się we wnętrze prowansalskie. Rozświetli pomieszczenie i wprowadzi w jego progi harmonię i tak cenioną dziś prostotę. Jest to nie tylko mebel praktyczny, ale również bardzo elegancki. Ścięte ścianki boczne blatu doskonale łączą się z innymi meblami z kolekcji Marone, takimi jak komody, stół, witryny itp.

Wybierając meble z litego drewna należy pamiętać o tym, iż takie drewno podlega naturalnym procesom starzenia. Po czasie mogą uwydatnić się nieco słoje i sęki. Należy pielęgnować mebel tylko środkami przeznaczonymi do drewna woskowanego, nie używać ostrych ściereczek, które mogłyby zniszczyć powierzchnię mebla. Nie używaj detergentów, które mogą odbarwić lub zniszczyć woskową powłokę. Unikaj również bezpośredniej ekspozycji na promienie UV i bezpośredniego sąsiedztwa instalacji grzewczych. Mebel z racji zastosowania w nim naturalnego drewna podlega procesom starzenia. Sęki po czasie mogą stać się bardziej widoczne i zmieniać kolor.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Gwarancja:
12 miesięcy
Szerokość:
75cm
Wysokość:
45cm
Głębokość:
75cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top