MARONE - Półka

Cena:
349,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
KURIER:
  • KURIER DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+30,00 zł]

Szerokość:
151cm
Wysokość:
20cm
Głębokość:
20cm
SKU:
2SMAR07
Numer katalogowy producenta:  1031330702

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

DREWNIANA SOSNOWA PÓŁKA DO SALONU I SYPIALNI

Rzadko przy zakupie mebli zwracamy uwagę na elementy dopełniające kompozycje, jaką niewątpliwie jest zestawienie mebli w pomieszczeniu. Takim elementem często przeoczanym jest sosnowa półka z litego drewna. To ona pozwala zapełnić pustą przestrzeń np. pomiędzy wysokimi witrynami. To ona pozwoli Ci wyeksponować najważniejsze dla Ciebie przedmioty, którymi można śmiało się pochwalić. To na półkach drewnianych mogą mieć swoje miejsce zdjęcia rodzinne, te współczesne, jak i te z przeszłości. Czarnobiałe zdjęcia doskonale wpasują się w stylistykę mebli rustykalnych, jakimi niewątpliwie jest kolekcja Marone. Połączenie drewna pokrytego warstwą białego wosku o kryciu 85% i pokrytego bejcą wodną w kolorze dębowym blatu wpasowuje się idealnie w obecne trendy meblarskie. Nie musisz także przejmować się czy za 10 lat takie połączenie kolorów nie wyjdzie z mody, ponieważ jest to styl klasyczny, który funkcjonuje w modzie od długich lat i nic nie wskazuje na to by miał się "przeterminować".

Półka wykonana jest w całości z naturalnego drewna sosnowego. Posiada wysokiej jakości uchwyty montażowe, dzięki którym nie musisz się obawiać, że pewnej nocy usłyszysz łoskot spadającej półki pod obciążeniem ramek na zdjęcia, bibelotów czy kwiatów. Delikatny rysunek słoi w połączeniu z subtelną fakturą drewna, która wyłania się spod białego wosku i wodnej bejcy to charakterystyczne dla stylu rustykalnego wykończenie mebla. Kolekcja Marone doskonale wpisuje się takrze w styl minimalistyczny. Stosując zdecydowane cięcia i frezy kolekcja pasować będzie również do wnętrz prowansalskich. Półka może być wykożystana zarówno w salonie, jadalni jak i sypialni. Jest to uniwersalny element, który może stanowić gustowny akcent, który podkreśli Twoje ekologiczne przekonania.

Decydując się na meble z naturalnego drewna sosnowego, należy pamiętać, iż drewno podlega naturalnym procesom starzenia. Słoje oraz sęki z biegiem czasu mogą stać się bardziej widoczne. Do pielęgnacji mebli drewnianych należy stosować tylko przeznaczone do tego środki czystości. Unikać szorstkich ściereczek i detergentów, mogą one uszkodzić bądź odbarwić strukturę mebla. Nie zalecamy ponadto umieszczania mebli w bezpośrednim sąsiedztwie urządzeń i instalacji grzewczych oraz bezpośredniego promieniowania UV. Mebel z racji zastosowania w nim naturalnego drewna podlega procesom starzenia. Sęki po czasie mogą stać się bardziej widoczne i zmieniać kolor.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
151cm
Wysokość:
20cm
Głębokość:
20cm
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top