MARONE - Witryna 1.3

Cena:
1 599,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
KURIER:
  • KURIER DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+290,00 zł]

Szerokość:
108cm
Wysokość:
152cm
Głębokość:
42cm
SKU:
2SMAR04
Numer katalogowy producenta:  1031330402

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

WITRYNA SOSNOWA Z LITEGO DREWNA 1.3

Drewniana witryna zaprojektowana została z myślą o tych, którzy chcą nadać swojemu wnętrzu prawdziwie rustykalnego stylu. Świetnie sprawdzi się jako element salonu, gabinetu czy przedpokoju. Poniższy produkt wykonany jest z litego drewna wykończonego białym woskiem, a wieniec górny pokryty został bejcą wodną. Drewniane elementy produktu łączone są na złącza klinowe (mikrowczep). Na powierzchni mebla zaobserwować można widoczny rys słoi. Witryna wyposażona jest w trzy otwarte półki, jedną przeszkloną szafkę z możliwością podświetlenia oraz uchylną klapę.

Wyobraź sobie, że zapraszasz gości do idealnie urządzonego salonu. To przede wszystkim miejsce uporządkowane, ale też wyposażone w dobrej jakości meble. Nasz produkt może pełnić świetną funkcję reprezentacyjną, ponieważ posiada aż trzy otwarte półki, które bezpośrednio wpływają na wystrój Twojego wnętrza – to od Ciebie zależy, co i jak na nich położysz. Oprócz tego, witryna Marone wyposażona jest w dwie półki znajdujące się za przeszkleniem, na którym znajduje się charakterystyczny krzyżyk dodający meblowi rustykalnego wyglądu. W każdej chwili możesz podświetlić półkę i wyeksponować to, co znajduje się w środku. Uchylna klapa znajdująca się w dolnej części mebla sprawdzi się idealnie do przechowywania rzeczy, których nie chcesz zbytnio pokazywać.

Informujemy, że meble wykonane z naturalnego drewna ulegają procesom starzenia. Przykładając wagę do ich odpowiedniej pielęgnacji, możesz długo cieszyć się ich pięknym wyglądem. Stosowanie chropowatych szmatek oraz silnych środków czyszczących może spowodować zniszczenie ich powierzchni. Podczas urządzania wnętrza weź pod uwagę położenie mebli, ponieważ wystawienie ich na bezpośrednie działanie promieni UV, czy instalacji grzewczych może mieć na nie niekorzystny wpływ. Meble wyślemy do Państwa w paczkach dołączając do nich instrukcję i elementy montażowe. Mebel z racji zastosowania w nim naturalnego drewna podlega procesom starzenia. Sęki po czasie mogą stać się bardziej widoczne i zmieniać kolor.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
108cm
Wysokość:
152cm
Głębokość:
42cm
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top