MARONE - Witryna 2.1 - Drewniana witryna woskowana

Cena:
1 499,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
79cm
Wysokość:
177cm
Głębokość:
42cm
SKU:
2SMAR03
Numer katalogowy producenta:  1031330302

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Witrynka sosnowa Marone

Sosnowa rustykalna witrynka do salonu lub jadalni Tym, co wyróżnia witrynkę Marone na tle innych, dostępnych na rynku mebli jest miłe dla oka, rustykalne wzornictwo, którego cechą charakterystyczną są przede wszystkim szprosy znajdujące się na drzwiczkach szafek. Niezwykle istotny jest także materiał, z jakiego mebel został wykonany. Rustykalna witrynka Marone powstała z litego drewna sosnowego. Naturalny materiał, a także miłe dla oka kolory i wzornictwo to coś, co sprawia, że mebel nada ciepła i przytulności Twojemu wnętrzu.

Urocza przestrzeń ekspozycyjna – za przeszklonymi, ozdobionymi szprosami w kształcie krzyżyka drzwiczkami, kryje się wyposażona w drewnianą półkę szafka. To doskonałe miejsce, które pozwoli Ci wyeksponować swoje ulubione dekoracje lub pamiątki. Może to być rodzinna zastawa stołowa lub ramki ze zdjęciami z wakacji – wszystko, co darzysz sentymentem i na co lubisz zerkać. Funkcjonalna szuflada – witrynka sosnowa Marone jest także wyposażona w praktyczną szufladę. Znajduje się ona w centralnej części mebla, by łatwo było Ci do niej sięgać. To doskonałe miejsce na dokumenty lub biżuterię.

Biała witrynka z drewna sosnowego

Witrynka sosnowa Marone doskonale sprawdzi się w salonie lub jadalni – wszędzie tam, gdzie zależy Ci na zaaranżowaniu przestrzeni ekspozycyjnej dla Twoich dekoracji. Mebel jest wykonany z naturalnego drewna sosnowego. Tym, co wyróżnia go na tle mebli wykonanych z innych materiałów, jest niepowtarzalny rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Struktura drewna jest wyraźnie widoczna dzięki temu, że witrynka została pokryta białym woskiem, którego krycie utrzymuje się na poziomie 75%. Jeśli nie masz przekonania co do naturalnego pochodzenia materiału, wystarczy pochylić się nad meblem – subtelny zapach drewna rozwieje wszelkie wątpliwości.

Wymiary mebla to 79cm szerokości, 177cm wysokości oraz 42cm głębokości. Mebel zwieńczony jest masywnym sosnowym blatem w kolorze naturalnego drewna. Blat ten został wykończony farbą wodną. Wysokość witrynki sprawia, że śmiało możesz zagospodarować jej wieniec górny jako dodatkową przestrzeń ekspozycyjną.

Pielęgnacja mebli z naturalnego drewna

Witrynka sosnowa Marone to mebel, który będzie zdobił Twoje wnętrze przez długi czas. Musisz jedynie zatroszczyć się o odpowiednią pielęgnację. Przede wszystkim czyść mebel jedynie przy użyciu wilgotnej miękkiej ściereczki. Zrezygnuj z preparatów chemicznych, które mogą uszkodzić powierzchnię mebla. Witrynkę ustaw na równej powierzchni. Zwróć także uwagę, aby nie narażać jej na bezpośrednie sąsiedztwo urządzeń grzewczych. Lite drewno podlega z czasem procesom starzenia. Oznacza to, że struktura drewna stanie się bardziej widoczna. Jest to jednak zupełnie naturalne zjawisko.

Mebel jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowej usługi montażu.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
79cm
Wysokość:
177cm
Głębokość:
42cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top