MARONE - Witryna 2D

Cena:
2 099,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
OCZEKIWANIE NA DOSTAWĘ
KURIER:
  • KURIER DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+420,00 zł]

Szerokość:
106,5cm
Wysokość:
214cm
Głębokość:
42cm
SKU:
2SMAR02
Numer katalogowy producenta:  1031330202

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

DUŻA WITRYNA DO SALONU MARONE 2D

Drewniana witryna Marone to idealne rozwiązanie dla fanów klasycznych mebli. Dzięki modnemu połączeniu koloru naturalnego drewna z bielą, zalicza się do stylowych rozwiązań. Lita sosna pokryta jest białym woskiem (którego krycie to 85%), pod nim zaobserwować można delikatny rys słoi. Wieniec górny witryny wykończono bejcą wodną. Zaletą mebla jest nie tylko elegancki wygląd, lecz także funkcjonalność. Trzy półki znajdujące się za przeszkleniem, szuflada wysuwana na prowadnicach rolkowych oraz zamknięte półki w dolnej części są gwarancją pomieszczenia wszystkich potrzebnych rzeczy. Staranność wykonania i dbałość o szczegóły niewątpliwie charakteryzuje całą kolekcję Marone.

Drewniana witryna Marone to świetny wybór nie tylko jeśli chodzi o urządzenia salonu, ale nawet sypialni, czy przedpokoju. Przede wszystkim prezentuje się pięknie i w dodatku jest bardzo praktyczna. Na półkach za przeszkleniem możesz ustawić książki, które będą widoczne, ale nie będą wymagały ciągłego przecierania z kurzu. Szuflada sprawdzi się idealnie do przechowywania drobnych przedmiotów, a półki w dolnej części – do przechowywania naczyń, czy ozdób. Dzięki przeszkleniom masz wpływ na to, jak wygląda Twój mebel. W podświetlanym wnętrzu witryny to Ty decydujesz, jakie przedmioty chcesz wyeksponować. W wyborze drewnianych mebli należy kierować się przede wszystkim ich jakością.

Warto pamiętać, że naturalne drewno ulega procesom starzenia, a proces ten jest czymś normalnym. By jak najdłużej cieszyć się pięknymi meblami, należy zwrócić szczególną uwagę na ich potrzeby pielęgnacyjne. Szorstkie ściereczki, czy mocne środki czyszczące mogą zniszczyć lub odbarwić powierzchnię mebla. Dla pewności stosuj produkty przeznaczone do pielęgnacji mebli drewnianych. Uwaga! Bezpośrednie działanie promieni UV, czy obecność w pobliżu instalacji grzewczych może zniszczyć drewniane meble. Jeśli zdecydują się Państwo na zakup któregoś produktu z kolekcji Marone , zostanie on dostarczony do Państwa w paczkach, w których dodatkowo znajdzie się instrukcja oraz elementy służące do samodzielnego montażu. Mebel z racji zastosowania w nim naturalnego drewna podlega procesom starzenia. Sęki po czasie mogą stać się bardziej widoczne i zmieniać kolor.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
106,5cm
Wysokość:
214cm
Głębokość:
42cm
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top