MARONE - Witryna wąska

Cena:
1 649,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 48h
KURIER:
  • KURIER DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+330,00 zł]

Szerokość:
78,5cm
Wysokość:
214cm
Głębokość:
42cm
SKU:
2SMAR01
Numer katalogowy producenta:  1031330102

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

WITRYNA WĄSKA Z DO SALONU MARONE

Witryna wąska Marone to produkt, który został wykonany z litego drewna sosnowego. Potwierdzić to może widoczny na jego powierzchni piękny rys słoi. Korpus mebla wykończono białym woskiem – jest to warstwa ochronna nadająca meblowi aksamitny finish. Połączenie bieli i koloru naturalnego drewna okaże się świetnym wyborem dla osób, które w klasycznych meblach szukają powiewu nowoczesności. Wieniec górny witryny Marone wykończony jest bejcą wodną. Na wąską witrynę składają się cztery półki znajdujące się za szybą oraz dwie szuflady wysuwane na prowadnicach rolkowych. Przeszklenia drewnianej witryny wykończone są charakterystycznym rustykalnym krzyżykiem, a jej wnętrze ma możliwość podświetlenia.

Masz dużą kolekcję książek, którą chcesz pokazać, a jednocześnie brak Ci chęci i czasu, by co chwilę wycierać je z kurzu? Drewniana witryna jest idealnym rozwiązaniem tego problemu. Dzięki czterem półkom, które znajdują się za szybą możesz być pewny, że Twoja kolekcja będzie widoczna i jednocześnie bezpieczna od zabrudzeń. Pakowne półki pomieszczą nie tylko książki, ale też większe albumy lub inne przedmioty. Możliwość podświetlenia szafki od środka dodaje meblowi dodatkowych zalet – pięknie wyeksponuje wnętrze Twojej witrynki, a całemu wnętrzu nada niepowtarzalnego uroku. Charakterystyczny krzyżyk na przeszkleniach stanowi charakterystyczny rustykalny element. Dwie dodatkowe szuflady, które znajdują się w dolnej części mebla, dzięki swoim rozmiarom, pomieszczą płyty CD, filmy, gry i wiele innych.

Informujemy, ze naturalne drewno ulega procesom starzenia. Decydując się na zakup drewnianych mebli warto zwrócić uwagę na ich szczególną pielęgnację. W tym celu należy używać produktów przeznaczonych tylko do pielęgnacji naturalnego drewna oraz miękkich ściereczek. Silne środki czyszczące mogą spowodować odbarwienia na powierzchni mebli. Zbyt blisko znajdująca się instalacja grzewcza, czy bezpośrednie działanie promieni UV mogą mieć także negatywny wpływ na wygląd mebla. Meble zostaną do Państwa dostarczone w paczkach wraz z instrukcją oraz elementami umożliwiającymi samodzielny montaż. Mebel z racji zastosowania w nim naturalnego drewna podlega procesom starzenia. Sęki po czasie mogą stać się bardziej widoczne i zmieniać kolor.

Kolekcja:
Marone
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
75%
Uchwyt:
Drewno
Szerokość:
78,5cm
Wysokość:
214cm
Głębokość:
42cm
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top