Masz żadnych produktów w koszyku.

Materac Comfort Lux

SKU: Comfort Lux
Numer katalogowy producenta: Comfort Lux
Data dostarczenia: 7-14 dni roboczych
*
769,00 zł
Wysyłka 30zł

Materac Comfort Lux XXL

Codzienna praca oraz postawa ciała powoduje spore obciążenia dla naszego kręgosłupa. Bo kto jest w stanie kontrolować w każdej minucie czy się nie garbimy jadąc samochodem, lub czy krzywo nie siedzimy przy laptopie w biurze. Zregenerować może nas nie tylko sport, ale także dobry sen. Do tego niezbędny jest porządny materac, który nad którym czuwają najlepsi technolodzy. Wiedza oni o ciele i jego właściwościach wszystko co niezbędne aby nasz sen był porzyteczny dla naszego ciała. Oferujemy Pańśtwu wspaniały i najwyższej klasy materac bonnelowy Comfort Lux. Jest to dwustronny materac o podwyższonej nośności. Przeznaczony dla każdego a z racji swojej budowy idealnie nadaje się dla osób o wadze powyżej 100kg. W tym  modelu został zastosowany innowacyjny system amortyzatorów, który umożliwia długotrwałe użytkowanie materaca i ma wpływ na zdrowy i komfortowy sen.

 

materac sprężynowy comfort

JEDNA STRONA ŚREDNIO MIĘKKA - wykonana została z wysokoelastycznaej pianki dopasowującej się do anatomicznej budowy ciała. Łagodzi ona napięcia mięśni dostosowując się do zróżnicowanej budowy. Po zmianie pozycji wraca do normalnego stanu a dopasowuje się na nowo do nowego ułożenia. Unikalne konturowe nacięcia, które tworzą formę 9-ciu stref wspomagają sprężyny z zmianie ciężkości nacisku ciała. Między płytą a sprężyną zastosowano  specjalne przekładki izolujące poszczególne warstwy i poprawiające jego nośność.

 

jedna strona materaca

DRUGA STRONA ŚREDNIO TWARDA - została stworzona poprzez zestawienie termoelastycznej pianki VISCO dopasowującej się do kształtu ciała pod wpływem ciepła ciała oraz blatu z pianki materacowej karbownej. Warstwa pianki typu Visco posiada karbowaną powierzchnię, która pomaga w pobudzania krążenia krwi. Jest to jeszcze lepszy komfort snu. Druga warstwa pianki materacowej ze specjalnumi nacięciami wspomaga cyrkulację powietrza z wewnątrz materaca.

właściwości materaca sprężynowego
tabela rozmiarów
  • Materace są dostarczane bezpośrednio od naszego polskiego producenta.

  • Termin wysłania materaca -od 3-7 dni roboczych.

  • Z racji dużych gabarytów materaca, przesyłki wysyłane są kurierem Raben.

 
pokrowiec materaca bonnelowego

POKROWIEC SILVER - stworzony z wysokogatunkowej tkaniny żakardowej, obustronnie pikowany, na podkładzie antyalergicznego włókna puszystego, które zpobiega rozwój roztoczy i gromadzenie się niebezpiecznych pleśni. Posiada pasy wentylacyjne, które pozwalają na doskonałą cyrkulacje powietrza. Komfortowe uchwyty wspomagają przenoszenie oraz obracanie materaca.


Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

Recenzje produktu Materac Comfort Lux

Napisz własną recenzję produktu
*
*
  • Zły
  • Doskonały