Materac Comfort Normal

1-7 dni roboczych

Online support
24/7
Comfort Normal
Numer katalogowy producenta:  Comfort Normal
Cena:
526,00 zł
ROZMIAR *

24/7
Comfort Normal
Numer katalogowy producenta:  Comfort Normal

1-7 dni roboczych

Materac Comfort Normal

Zachęcamy do zapoznania się z naszym najlepiej sprzedającym się materacem serii Comfort. Dwustronny średnio twardy materac z serii Comfort NORMAL na bazie sprężyny bonellowej to wspaniały materac dla dzieci i młodzieży. Materac jest w przystępnej cenie a wykonany został ze wspaniałych komponentów dzięki czemu będzie służył długie lata. Solidność oraz jakość zawdzięczamy tutaj wysokiej jakości sprężyną.  Komfort natomiast zawdzięczamy dzięki unikalnym nacięciom , które zostały zastosowanie na obydwóch stronach. materac bonnelowy dla dzieci comfort

JEDNA STRONA ŚREDNIO MIĘKKA - wykonana z wysokojakościowej pianki materacowej z karbowaną powierzchnią wspomagającą krążenie krwi co korzystnie wpływa na samopoczucie nasze i naszych dzieci. Warstwa przekładki materacowej umieszczona pomiędzy pianką a sprężyną przedłuża żywotność materaca oraz poprawia komfort snu.

 

jedna strona materaca

DRUGA STRONA ŚREDNIO MIĘKKA -  powstała poprzez zastosowanie wysokogatunkowej pianki materacowej pod którą znajduje  się warstwa specjalnej przekładki materacowej. Strona ta jest udoskonalona poprzez zastosowanie systemu cyrkulacji powietrza „STUDIO-M” która to gwarantuje oddychanie materaca.

właściwości materaca sprężynowego
tabela właściwości materaca
  • Materace są dostarczane bezpośrednio od naszego polskiego producenta.

  • Termin wysłania materaca -od 3-7 dni roboczych.

  • Z racji dużych gabarytów materaca, przesyłki wysyłane są kurierem Raben.

 
pokrowiec materaca bonnelowego

POKROWIEC BROWN - składa się z 9-ciu stref, antyalergiczny, obustronnie pikowany ze specjalnie impregnowanej tkaniny na podkładzie puszystego włókna. Pokrowiec jest bardzo przyjemny w dotyku i trwały, posiada zamek umożliwiający jego łatwe zdejmowanie.

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top