Materac kieszeniowy Eris

Cena:
829,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
7 - 14 dni
ROZMIAR: *

SKU:
Eris
Numer katalogowy producenta:  Eris

PRODUKT POLSKI

Solidny materac dla osób o średniej wadze

Szukasz materaca, który pozwoli Ci na komfortowy wypoczynek i będzie stanowił solidne oparcie dla Twojego kręgosłupa? Materac pocketowy Eris to propozycja, którą powinieneś koniecznie rozważyć. Materac stanowi sprytne połączenie sprężyn kieszeniowych z warstwą pianki lateksowej FlexyLatex. Pianka lateksowa o grubości 2cm znajduje się po obu stronach materaca. Dodatkowo, twardość materaca po obu jego stronach jest jednakowa. Dzięki temu z powodzeniem możesz korzystać z niego naprzemiennie – to zaś znacznie wydłuży jego żywotność.Materac sprężynowy idealny dla kręgosłupa

Materac Eris jest wyposażony w warstwę pianki poliuretanowej ComfortBase o grubości 2cm oraz podkład filcowy. Kluczową częścią produktu jest natomiast formatka kieszeniowa podzielona na 7 stref twardości. Sprężyny, w liczbie 272szt./m2, znajdują się w osobnych kieszonkach dzięki czemu każda z nich reaguje na nacisk indywidualnie. To zaś sprawia, że materac jest idealny dla par – ciężar jednej z osób nie ma wpływu na komfort znajdującej się obok osoby. Dodatkowo, pianka FlexyLatex jest podzielona na różne strefy twardości – głowa, nogi, tłów. Każda z nich reaguje w inny sposób na ciężar ciała. Dzięki temu materac sprężynowy Eris jest doskonałym wyborem w przypadku osób, które mają problemy z kręgosłupem.

Oferowany produkt jest materacem średnio twardym H2. Najlepiej sprawdza się w przypadku osób, których waga mieści się w przedziale 60-80kg. Materac dostępny jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu bez trudu dopasujesz go do wybranego łóżka. Wysokość materaca równa jest 18cm.

Antyalergiczny pokrowiec

Materac jest wyposażony w pokrowiec Dormia, który został wyprodukowany w 100% z poliestru. Materiał jest przewiewny. Wykazuje właściwości antybakteryjne oraz antygrzybiczne. Dzięki temu sprawdzi się szczególnie w przypadku osób, które cierpią na alergię. Materac jest także delikatny w dotyku, co podnosi komfort użytkowania.

Produkt wysyłany jest bezpośrednio od naszego polskiego producenta. Termin wysyłki to 7-14 dni roboczych. Materac wysyłany jest w rolce.

Typ:
POCKETOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Grubość:
18cm
Pokrowiec:
STANDARD
Gwarancja:
10 lat
back to top