Materac kieszeniowy Feniks

Cena:
915,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
7 - 14 dni
ROZMIAR: *

SKU:
Feniks
Numer katalogowy producenta:  Feniks

PRODUKT POLSKI

Doskonale zaprojektowany i nowoczesny materac

Chcesz poprawić komfort snu? Marzysz o tym, aby budzić się każdego ranka wypoczęty i zrelaksowany, a przede wszystkim bez bólu kręgosłupa? Nowoczesny materac pocketowy został wyposażony w sprężyny o zagęszczeniu 508szt./m2, dwie warstwy pianki wysokoelastycznej HR FreshElastic oraz dwie warstwy wykonane z kokosa lateksowanego. Dodatkowo, sprężyny kieszeniowe multipocket otoczone zostały podkładem filcowym. Całość została zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić jak najwyższy komfort użytkowania. Materac multipocket Feniks charakteryzuje się twardością H3, co oznacza, że najlepiej sprawdzi się w przypadku osób ważących więcej niż 80kg. W sytuacji, gdy waga użytkownika jest znacznie niższa, odczuwalna twardość materaca będzie większa.Materac o właściwościach ortopedycznych

Wysokiej jakości pianka FreshElastic jest gwarancją przewiewności materaca. Zawdzięcza to swojej otwartokomórkowej budowie. Pod warstwą pianki znajduje się lateksowany kokos, który nadaje całej konstrukcji twardości. Poza tą zaletą, naturalny materiał, jakim jest kokos pozytywnie wpływa na wentylację i zapobiega gromdzeniu się wilgoci. Sercem materaca jest natomiast formatka kieszeniowa, w której znajdują się rozmieszczone w 7 sekcjach sprężyny o różnym poziomie twardości. Każda z nich jest umieszczona w osobnej kieszonce, dzięki czemu na ciężar reaguje indywidualnie i punktowo. To zaś czyni produkt idealnym wyborem dla par – ciężar jednej z osób w żaden sposób nie wpływa na komfort drugiej, leżącej obok osoby.

Komfortowy, antyalergiczny pokrowiec

Materiał, z którego został wykonany pokrowiec to 100% poliester – przewiewny, miły w dotyku i odporny na rozciągnięcia. Materiał wykazuje także właściwości antygrzybiczne oraz antybakteryjne. Dzięki temu będzie doskonały dla alergików. Pokrywiec z łatwością utrzymasz w czystości. Wyposażony jest w zamek błyskawiczny, dzięki któremu zdejmiesz go i upierzesz. Zalecana temperatura prania to 40 stopni.

Wysokość materaca to 22cm. Produkt wysyłany jest bezpośrednio od naszego polskiego producenta. Czas wysyłki zamówienia to 7-14 dni roboczych. Materac jest wysyłany na płasko. Sprawdź pozostałe materace dostępne w naszej ofercie.

Typ:
POCKETOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Pokrowiec:
STANDARD
Gwarancja:
5 lat
Grubość:
22cm
back to top