Materac kieszeniowy Penelopa i Odyseusz

Cena:
1 019,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka ustalana telefonicznie
ROZMIAR: *

PRODUKT POLSKI

Jak sama nazwa materaca wskazuje, przeznaczony jest on dla greckich herosów i królowych. Od starożytności jednak te pary zmagały się z tym samym problemem – niemożliwością dopasowania wygodnego materaca. Z rozwiązaniem przychodzi materac typu pocket Penelopa, w który dzięki technologii wysokoelastycznej pianki HR oraz sprężyn różnej grubości, udało się podzielić materac na dwie połowy. Jedna jest średnio twarda (H2) i przeznaczona dla osoby lżejszej, ważącej około 60-80 kg. Druga natomiast jest twarda (H3) i idealnie nadaje się dla osób ważących ponad 80 kg. I to się nazywa iście królewski odpoczynek – każda osoba śpi na materacu idealnie dopasowanym do jej sylwetki.

Poza samym stopniem twardości, materac dostosowany jest także do innych, królewskich wymagań. Wykonany jest z wysokoelastycznej pianki, która charakteryzuje się ortopedycznymi właściwościami. Dlatego materac polecamy jest także dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Pianka ta jest elastyczna i sprężysta, dzięki czemu świetnie dopasowuje się do każdych, zmęczonych pleców spragnionych odpoczynku. W materacu Penelopa i Odyseusz zastosowano formatkę kieszeniową typu pocket – znaczy to, że wewnątrz materaca znajduje się ponad 270 sprężyn/m2, a każda zamknięta jest w materiałową kieszonkę. Dzięki temu materac jest cichy, nie wydaje sprężynowych odgłosów, a każda sprężyna pracuje oddzielnie – to właśnie sekret tak dobrego, indywidualnego dopasowania do każdego ciała. Sprawia to także, że materac ugina się jedynie w miejscach nacisku, a więc nie przenosi nacisku na resztę materaca. Dlatego osoba śpiąca obok, nie wpływa na komfort snu drugiej osoby.Wysokość materaca to 19 cm – a w niej zawiera się dodatkowa struktura pianki, która odpowiada za wentylację i sprawia, że materac jest przewiewny. Materac wykonany jest z materiałów antyalergicznych, które specjalnie hamują rozwój roztoczy i alergenów. Materaca można także używać obustronnie, a nawet jest to wskazane – jeśli od czasu do czasu zmienimy stronę, powinien nam dłużej posłużyć. Łatwo jest także zadbać o jego higienę, ponieważ materac został wyposażony w zdejmowany pokrowiec, który możemy błyskawicznie ściągnąć i po prostu uprać. Jeśli będzie dbać o ten produkt, to posłuży nam długie lata. Sam producent daje na niego 10-letnią gwarancję.

Materace wyprodukowane są w Polsce i dostarczane bezpośrednio od naszego producenta. Termin realizacji wysyłki materaca do 7 dni roboczych. Z uwagi na duże gabaryty materaca oraz brak możliwości zrolowania, materace wysyłane są na palecie.

Typ:
POCKETOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Grubość:
19cm
Pokrowiec:
STANDARD
Gwarancja:
10 lat

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top