Materac kieszeniowy Posejdon

Cena:
545,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka ustalana telefonicznie
ROZMIAR: *

PRODUKT POLSKI
Kto jak kto, ale Posejdon wiedział jak się wyspać. Wyciągał się wygodnie w podmorskich głębinach i unosił spokojnie na powietrznych bąbelkach. Właśnie taki stan i spokojny sen oferuje materac sprężynowy typu pocket Posejdon. Dzięki ponad 270 sprężynom/m2, które zapakowane są w materiałowe koperty, zapewnia wręcz doskonałe dopasowanie do sylwetki. Zastosowanie technologii pocket pozwala każdej sprężynie na indywidualną pracę – to sprawia, że nacisk występuje tylko w miejscu na którym się kładziemy i zawsze idealnie odpowiada na ciężar naszego ciała. Będzie to świetne rozwiązanie dla par, ponieważ dla każdej osoby będą pracowały inne sprężyny, tak aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę podczas snu. Jest to średnio twardy materac, który najlepiej sprawdzi się dla osób ważących do 80 kg.
 
 
Wysokość materaca to 18 cm, a z każdej jego strony znajduje się wysokiej jakości pianka poliuretanowa (aż 3 cm grubości), która zaskakuje elastycznością i pomaga sprężynom jeszcze lepiej dopasować się do naturalnych krzywizn kręgosłupa – jednocześnie zapewniając wygodę i komfort użytkowania. Dbając o maksymalną ergonomię produktu, sprężyny zostały w nim rozłożone w 7 strefach twardości, co sprawia, że kręgosłup układa się w nich tak naturalnie jak to możliwe. Zapewnia to uczucie wygody i jest korzystne dla zdrowia.Materac Posejdon został wykonany z antyalergicznych materiałów, które powstrzymują powstawanie roztoczy i alergenów, zapewniając spokojny sen alergikom. Z łatwością można także dbać o higienę materaca – zdejmowany pokrowiec wyposażony w zamek błyskawiczny zapewnia nam ekspresową możliwość jego odświeżenia. Struktura pianki, w którą wyposażony jest materac, sprawia, że powietrza rozkłada się w nim idealnie a sam materiał jest przewiewny. Materacu można używać obustronnie i jest to nawet zalecane. Przedłuży to możliwość jego użytkowania, która jest gwarantowana przez producenta na 10 lat.

Materace wyprodukowane są w Polsce i dostarczane bezpośrednio od naszego producenta. Termin realizacji wysyłki materaca do 7 dni roboczych. Z uwagi na duże gabaryty materaca oraz brak możliwości zrolowania, materace wysyłane są spedycją.
 
Typ:
POCKETOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Grubość:
18cm
Pokrowiec:
STANDARD
Gwarancja:
10 lat

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top