Materac piankowy Nike

Cena:
395,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
7-14 dni roboczych
ROZMIAR: *

PRODUKT POLSKI

Wygraj długi, regenerujący, wygodny i spokojny sen, dzięki materacowi piankowemu z lateksem Nike. Konstrukcja z wysokiej jakości pianki poliuretanowej zapewni Ci zwycięstwo nad sennością i zmęczeniem. Materiał ten charakteryzuje się w końcu wysoką odpornością na odkształcenia, a jednocześnie jest bardzo elastyczny, dzięki czemu idealnie dopasuje się do Twojej sylwetki. Pianka zapewnia także odpowiednią cyrkulację powietrza, co sprawia, że podczas snu zawsze towarzyszyć Ci będzie uczucie świeżości.Materac piankowy Nike został wyposażony w elastyczną warstwę lateksu. Jest to wysokiej jakości pianka lateksowa o grubości 3 cm, które nadaje materacowi właściwości ortopedycznych. Dlatego będzie świetnym wyborem dla osób, które mają problemy z kręgosłupem. Materac jest średnio twardy (H2), więc dobrze nadaje się dla osób o wadze do 80 kg, oraz takich, które nie lubią zbyt twardych ani miękkich materacy. Sama pianka lateksowa to materiał o specyficznej, porowatej budowie. Dlatego dodatkowo poprawia przepływ powietrza w materacu i świetnie wchłania pot i wodę. Lateks to antybakteryjny materiał, który hamuje rozwój bakterii. Jest więc idealnym wyborem dla alergików.


Materac jest obustronny, a zmiana strony od czasu do czasu zwiększa jego żywotność. Z łatwością można także zadbać o jego higienę dzięki zdejmowanemu pokrowcowi na zamek błyskawiczny. Materac jest solidny, wytrzymały i odporny na odkształcenia, dlatego będzie można spać na nim przez długie lata. Producent zapewnia gwarancję na okres 2 lat.

Materace wyprodukowane są w Polsce i dostarczane bezpośrednio od naszego producenta. Termin realizacji wysyłki materaca do 7 do 14 dni roboczych. Z uwagi na duże gabaryty materaca oraz brak możliwości zrolowania, materace wysyłane są spedycją.

Typ:
PIANKOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Grubość:
12cm
Pokrowiec:
STANDARD
Gwarancja:
2 lata

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top