Materac wysokoelastyczny Persefona Plus

Cena:
769,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka ustalana telefonicznie
ROZMIAR: *

PRODUKT POLSKI

Materac wysokoelastyczny z pianką memory. 3 centymetry pianki memory, która znajduje się w materacu, została opracowana przez naukowców z NASA. Jest jednym z najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych materiałów, jakie stosuje się przy produkcji materacy. Tak dobrze wspomaga dobry sen, ponieważ gwarantuje pamięć materiału tzn., że idealnie dopasowuje się do kształtu ciała, a kiedy wstajemy z materaca i nie wywieramy już na niego nacisku, wraca do swojej pierwotnej formy. Według nieoficjalnych wypowiedzi naukowców z NASA, zapewnia „kosmiczny sen”.

Oferowany materac to 21 cm wysokoelastycznej i miękkiej pianki poliuretanowej, która idealnie dopasowuje się do Twojej sylwetki. Pomimo tego, że materac jest miękki (H1), to dzięki warstwie pianki memory, tak dobrze oddziałuje na kręgosłup i dopasowuje się do jego naturalnych krzywizn, że zaliczany jest do materaców ortopedycznych. Będzie dobrym wyborem dla osób z problemami kręgosłupa, o wadze nie przekraczającej 80 kg, ale także dla alergików. Materiały, z których został wykonany, zapewniają wysoką cyrkulację powietrza, są antybakteryjne i bezlitosne dla roztoczy.


O materac i jego higienę łatwo także zadbać. Obleczony jest w materiał, który szybko zdejmujemy dzięki zamkowi błyskawicznemu. Materac jest także obustronny i zaleca się od czasu do czasu, przekręcenie go na drugą w stronę, aby zwiększyć jego żywotność. Został wykonany z wysokiej jakości, wytrzymałych materiałów. Producent przewiduje dla niego 2-letnią gwarancję.

Materace wyprodukowane są w Polsce i dostarczane bezpośrednio od naszego producenta. Termin realizacji wysyłki materaca do 7 dni roboczych. Z uwagi na duże gabaryty materaca oraz brak możliwości zrolowania, materace wysyłane są spedycją.

Typ:
PIANKOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Pokrowiec:
STANDARD
Gwarancja:
2 lata
Grubość:
21cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top