Materac Bonellowy Siena

Cena:
408,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
7 - 14 dni
ROZMIAR: *

Wysokość:
15cm

PRODUKT POLSKI

 

Materac SIENA to doskonały wybór dla osób o wadze od 60-120kg. Posiada konstrukcję elową z dodatkową matą kokosową oraz pianką poliuretanową. Posiada dwie twardości H4 (twardy) oraz H3 (średnio-twardy). Wykonany z włókien syntetycznych pokrowiec oraz owaty pokrowiec pozwala utrzymać materac w ciągłej czystości. Posiada wygodny zamek, a ściągnięcie pokrowca to ułamek sekundy. Jest to solidny produkt, który posłuży przez długie lata.

Wkład kokosowy ma właściwości antygrzybiczne i anty alergiczne, ponadto podnosi komfort snu i zapewnia wentylację oraz podwyższoną wytrzymałość materaca. Pianka poliuretanowa stanowi swoistą ramę materaca, zapewniając stabilne i trwałe krawędzie materaca. Podczas ruchów na materacu dzięki sprężynom elowym powietrze jest zasysane oraz wypuszczane ze środka materaca, zapewniając ciągłą cyrkulację powietrza.

MATERAC ŚREDNIO-TWARDY/ TWARDY H3/H4 - Pianka polutretanowa najwyższej jakości zapewnia właściwy komfort snu dla osób o wadze od 60-80kg. Dodatkowo mata kokosowa po drugiej stronie materaca umożliwia spokojny, bezpieczny sen dla osób od 80-120kg. Zapewnia mocne podtrzymanie ciała, uginając się i profilując gwarantując prawidłową sylwetkę i ułożenie ciała. Ponadto jest on hipoalergiczny oraz posiada atesty jakości. Mata filcowa oddzielająca sprężyny od pianki zapewnie dłuższą trwałość materaca.

Materace są dostarczane bezpośrednio od naszego polskiego producenta.
Termin wysłania materaca od 7 do 14 dni roboczych. Produkt jest zwinięty w rulon na czas transportu.

 

Typ:
BONELOWY
Ilość stron:
DWUSTRONNY
Pokrowiec:
STANDARD
Wysokość:
15cm
Gwarancja:
2 lata

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top