Nadstawka do komody Belluno Elegante

Cena:
1 199,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
130cm
Wysokość:
105cm
Głębokość:
35cm
SKU:
PL024B
Numer katalogowy producenta:  PL024B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Nadstawka do komody 3-drzwiowej Belluno Elegante


Marzysz o pięknym kredensie, który zaspokoi nawet najbardziej wygórowane gusta? O kredensie, który będzie zarówno w pełni funkcjonalny oraz elegancki. Właśnie taka jest nasza nadstawka Belluno Elegante. Stworzy wraz z komodą  3 drzwiową bądź 3 drzwiową z przeszkleniem doskonały kredens, łączący cechy niezbędne w codziennym użytkowaniu oraz piękny wygląd i stylowye wykończenie.

ZDOBIONE PRZESZKLENIA - w białym sosnowym kredensie za zdobionym przeszkleniem możemy wyeksponować ekskluzywne szkło, którym chcielibyśmy się pochwalić rodzinie.

ZDOBIONY WIENIEC - solidna korona została wykonana z drewna sosny fińskiej tak jak cała bryła.

WYGODNY MONTAŻ - sosnową nadstawkę należy umieścić na komodzie i zamontować ją przy pomocy blaszek z tyłu.

Nadstawka wykonana jest z drewna sosny fińskiej, niezwykle odpornej na wszelkiego rodzaju odkształcenia i wyjątkowo twardej. Nadstawka została poktyta białą farbą w odcieniu ciepłej bieli RAL9010. Jest to materiał ceniony przez firmy meblarskie i stolarzy, ze względu na swoje właściwości. Nadstawka posiada przeszklone szafeczki po obu stronach. Zmieścisz w nich wszystkie przedmioty, które cenisz i chcesz właściwie wyeksponować, jednocześnie unikając osiadającego kurzu. Pośrodku znajduje się półka, która zapewni szybki dostęp do rzeczy codziennego użytku. Poniżej zaprojektowaliśmy szufladę, sprawiającą wrażenie dwóch małych szufladek, takich, jakie kiedyś towarzyszyły naszym babcią. Mieściły się w nich głównie przyprawy. My poszliśmy o krok dalej. Łącząc szufladki, uzyskaliśmy jedną, ale za to funkcjonalną szufladę, w której pomieścisz nie tylko przyprawy. Całość wykończona jest u góry zdobionym frezami cokołem a u dołu masywną belką wzmacniającą.

Jeśli szukasz komody do nadstawki kliknij w poniższe linki: KOMODA 3D , KOMODA 3D z przeszkleniem

kredens do jadalni
 
Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia. Słoje oraz sęki z biegiem czasu uwydatniają się i stają bardziej widoczne. Jest to naturalny proces starzenia się drewna. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działanie promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

kredens

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
105cm
Głębokość:
35cm
Uchwyt:
Stare srebro
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Blat:
Kolor Biały
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top