Nadstawka do komody Belluno Elegante - dąb - Kredens

Cena:
1 249,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+220,00 zł]

Szerokość:
130cm
Wysokość:
105cm
Głębokość:
35cm
SKU:
PL024B/D
Numer katalogowy producenta:  PL024B/D

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Nadstawka do komody 3-drzwiowej Belluno Elegante

Marzysz o gustownym, prowansalskim wnętrzu? Zacznij od białych, lekkich mebli z litego drewna. A czego absolutnie nie może w Twoim wnętrzu zabraknąć? Charakterystycznej, stylizowanej witrynki, której widok przywodzi na myśl czasy dzieciństwa spędzone na wsi w domu dziadków.

Nadstawka na komodę Belluno Elegante

ZDOBIONE PRZESZKLENIA - eleganckie szprosy ozdabiają przeszklenia w drzwiach serii Belluno Elegante. Nadstawka sosnowa biała nada Twojej jadalni nutki stylu prowansalskiego.

ZDOBIONY WIENIEC - pogrubiany blat sosnowy nadstawki w kolorze złotego dębu zgodny jest z najnowszymi trendami w meblarstwie.

WYGODNY MONTAŻ -nadstawkę wystarczy postawić na komodzie i przykręcić dołączonymi blaszkami do tyłu komody.

Elegancka nadstawka do komody 3-drzwiowej to możliwość zaadaptowania komody jako kredensu, który doskonale sprawdzi się w jadalni lub salonie spełniając funkcję gustownego elementu uzupełniającego wnętrze. Ma swój niepowtarzalny klimat, wzorowana jest na typie kredensów lat 20 XX w, lecz wykonana w jak najbardziej współczesnej stylistyce. To właśnie to połączenie sprawia, że nadstawka wraz z komodą tworzą nierozłączną spójną całość.

 

Prowansalski kredens doda przytulności wnętrzu

Nadstawka sosnowa wykonana jest z drewna sosny fińskiej, bardzo wytrzymałego materiału meblarskiego, charakteryzującego się o wiele większą wytrzymałością i odpornością na odkształcenia niż sosna polska. Posiada jedną szufladę, sprawiającą wrażenie dwóch osobnych. Tak małe szufladki byłyby niepraktyczne. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, połączyliśmy szufladki w jedną, dającą o wiele większe możliwości przechowywania w nich przedmiotów. Tuż nad nią znajduje się półka, na której możesz wyeksponować swoje przedmioty, które darzysz sentymentem, lub po które często sięgasz. Symetrycznie, po obu stronach znajdują się pionowe szafeczki z przeszkleniem. Teraz już wiesz, gdzie znajdzie się Twoja ulubiona zastawa. Całość wsparta jest na masywnej postawie, dodatkowo wzmocnionej belką dolną.

Jeśli szukasz komody do tej nadstawki, znajdziesz ją tutaj - KOMODA 3D , KOMODA 3D z przeszkleniem.

 

Kredens prowansalski z kolekcji Belluno Elegante

 

Konserwacja mebli drewnianych to podstawa

Meble sosnowe podlegają naturalnemu procesowi starzenia. Słoje oraz sęki z biegiem czasu uwydatniają się i stają bardziej widoczne. Jest to naturalny proces starzenia się drewna. Malowane są ekologiczną farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli RAL9010 o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych. Meble z serii Belluno Elegante dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

 

Biały klasyczny kredens z dębowym blatem

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
105cm
Głębokość:
35cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top