Nadstawka do komody Belluno Elegante - orzech - Kredens

Cena:
1 199,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
130cm
Wysokość:
105cm
Głębokość:
35cm
SKU:
PL024B/O
Numer katalogowy producenta:  PL024B/O

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Nadstawka sosnowa do komody 3-drzwiowej Belluno Elegante - orzech


Specjalnie dla Ciebie stworzyliśmy nadstawkę do komody Belluno Elegante z blatem w kolorze orzech. Jest to połączenie stylu i elegancji, waraz z nowoczenym, wiodącym nurtem wyróżniających się blatów. Ciemny, orzechowy, mocno kontrastujący kolor blatu doskonale współgra z lekko kremową bielą mebla, stając w opozycji do nudnych, nie wnoszących powiewu świerzości mebli. To wybór dla osób ceniących sobie indywidaulność i posiadających własny styl.

ZDOBIONE PRZESZKLENIA - charakterystyczna dla wszystkich witryn i przeszklonych drzwi Belluno niepowtarzalne szprosy dekoracyjne.

ZDOBIONY BLAT- pogrubiany piękny i solidny drewniany blat w kolorze ciemnego orzecha z eleganckim frezem.

WYGODNY MONTAŻ - aby powstał biały kredens do kuchni czy jadalni wystarczy zmontowaną nadstawkę położyć na blacie jedej z naszych trzydrzwiowych komód i lekko przykręcić od tyłu dwoma blaszkami.

Komoda wykonana jest z dewna sosnowego sosny skandynawskiej. Charakteryzuje je duża wytrzymałość i odporność na odkształcenia powierzchni. Posiada jedną szufladę, sprawiającą wrażenie dwóch osobnych. Tak małe szufladki byłyby niepraktyczne. Korzystając ze sprawdzonych rozwiązań, połączyliśmy szufladki w jedną, dającą o wiele większe możliwości przechowywania w nich przedmiotów. Tuż nad nią znajduje się półka, na której możesz wyeksponować swoje przedmioty, które darzysz sentymentem, lub po które często sięgasz. Symetrycznie, po obu stronach znajdują się pionowe szafeczki z przeszkleniem. Teraz już wiesz, gdzie znajdzie się Twoja ulubiona zastawa. Całość wsparta jest na masywnej postawie, dodatkowo wzmocnionej belką dolną.
 

Jeśli szukasz komody do tej nadstawki, znajdziesz ją tutaj - KOMODA 3D , KOMODA 3D z przeszkleniem

biały kredens z drewna

Meble podlegają naturalnemu procesowi starzenia. Słoje oraz sęki z biegiem czasu uwydatniają się i stają bardziej widoczne. Jest to naturalny proces starzenia się drewna. Malowane są ekologiczną farbą wodną o pokryciu 85%, utrwalaną promieniami UV. Wewnątrz są bielone pojedynczą warstwą farby. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu.

biały kredens

Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Szerokość:
130cm
Wysokość:
105cm
Głębokość:
35cm
Uchwyt:
Stare złoto
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top