Nadstawka wraz z komodą - Kredens drewniany Toskania

Cena:
2 199,00 zł
1 549,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka po 14-21 dni
Szerokość:
140cm
Głębokość:
43cm
Wysokość:
184cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
PL2003+PL2004
Numer katalogowy producenta:  PL2003+PL2004

PRODUKT POLSKI

Nadstawka Toskania łączy w sobie prostą formę i klasyczny wygląd pozwala na zaaranżowanie każdego wnętrza. Wykorzystanie drewna sosnowego o wybarwieniu miodowym w szczególny sposób akcentuje proste i unikatowe kontury mebli. Idealnie będzie się komponować w pomieszczeniach o ciepłym jak i zimnym odcieniu.

Drewniana nadstawka z komodą 3.3 to wyłącznie ekskluzywne, stylowe meble sosnowe. Wytrzymałość mebli z sosny zostaje zachowana z upływem czasu, więc będą nam towarzyszyć przez długie lata. Sosna jako surowiec zyskała tak dużą popularność dzięki swojemu naturalnemu pięknu i odporności na czynniki zewnętrzne. Nadstawka na komodę w posiada dwie duże szafki z półkami. Drzwiczki tych szafek są przeszklone więc można wyeksponować przedmioty dekoracyjne np. świeczki czy ozdobne pudełeczko na ciastka. W szufladkach zastosowano prowadnice kulkowe powodujące płynne zamykanie i otwieranie. Między szafeczkami mieszczą się dwie szufladki na drobne rzeczy oraz półka na artykuły podręczne. Idealne miejsce na gazety dla osób które lubią rozpoczynać dzień pijąc pyszną kawę i przeglądając prasę. Drewniana nadstawka wraz z komodą 3.3 tak jak reszta mebli z kolekcji Toskania została pomalowana na miodowy ciepły kolor. Ozdabia ją piękny gruby wieniec oraz uchwyty w kolorze starego złota. Kredens świetnie będzie prezentować się we wszystkich aranżacjach.

Decydując się na białe meble z drewna, należy pamiętać, iż podlegają one naturalnemu procesowi starzenia a słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. Konserwując meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów - mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni. Najlepiej użyć wilgotnej miękkiej ściereczki. Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych .Meble dostarczane są w paczkach wraz z instrukcją oraz akcesoriami do samodzielnego montażu

Kolekcja:
Toskania
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Bejca
Szerokość:
140cm
Głębokość:
43cm
Wysokość:
184cm
Gwarancja:
12 miesięcy
back to top