Półka Loretto

Cena:
199,00 zł
149,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
14 - 21dni
Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+20,00 zł]

Szerokość:
125cm
Wysokość:
26cm
Głębokość:
23cm
SKU:
PLLOR09

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Wszędzie tam gdzie regał nie mieści już więcej książek. Wszędzie tam, gdzie nad telewizorem przydałoby się miejsce na zbiór ulubionych filmów. Wszędzie tam, gdzie potrzebne jest miejsce na kolekcje figurek z wakacji – przybywa biała półka z serii Loretto.

Biały kolor półki pozwala jej wspaniale łączyć się z wieloma kolorowymi ścianami, kontrastować ze ścianami ciemnymi lub, gdy jest taka potrzeba, harmonijnie łączyć się ze ścianami białymi. Półka z serii Loretto to dobry wybór dla wszystkich, którzy zakupili pozostałe meble z tej serii i chcą utrzymać stylistyczną równowagę. Jednak ze względu na swój prosty kształt, nie martwiąc się, można łączyć ją także z meblami z innych serii.

Drewniana konstrukcja i wysoka trwałość zapewniają jej wszystko to co w półce najważniejsze. Staje się praktycznym i wytrzymałym meblem, który pozwoli nam na uzyskanie dodatkowej przestrzeni na przedmioty, w dowolnie wybranym przez nas miejscu.

Decydując się na drewniane meble, należy pamiętać o ich odpowiedniej konserwacji. W meblach drewnianych postępuje też naturalny proces starzenia – aby dodawał meblom szlachetności, należy o nie odpowiednio dbać. W żadnym wypadku nie powinno trzymać się mebli blisko instalacji grzewczych i wystawiać na bezpośrednie promieniowanie UV. Półkę najlepiej czyściej jedynie przy pomocy wilgotnej i suchej ściereczki – koniecznie miękkiej. Używanie szorstkich ścierek lub kuchennych detergentów, może niestety negatywnie wpłynąć na stan mebla. Półka zostanie wysłana w paczkach wraz z instrukcją złożenia, oraz potrzebnymi do tego celu częściami.

Kolekcja:
Loretto
Materiał:
Sosna + Płyta meblowa
Kolor:
Biały
Szerokość:
125cm
Wysokość:
26cm
Głębokość:
23cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top