Panel biały sosnowy Nicea

Cena:
275,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
62cm
Wysokość:
173cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
677193
Numer katalogowy producenta:  677193

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Panel ścienny, wieszak do przedpokoju biały z serii Nicea Classic


Przedpokój to najczęściej użytkowane pomieszczenie. W każdym domu stanowi on ciąg komunikacyjny między wszystkimi pomieszczeniami, a także światem zewnętrznym. Tutaj wszyscy się spotykają, zostawiają swoją odzież wierzchnią i galanterię. Dlatego komfortowy wieszak i elegancki wygląd to podstawa w każdym przedpokoju.

 
Panel jest wspaniałym wynalazkiem. Czy wiesz że mokre kurtki wieszane tylko na hakach ślicznie odbiją się na Twojej ścianie i spowodują zacieki na emulsji? To samo stanie się z parasolem lub mokrą smyczą po psich eskapadach. Panel to wspaniała opcja na mokre dni i nie tylko. Zabezpieczy twoją ścianę przez brudem i wodą, a w dodatku będzie stanowić wspaniałą dekorację. Panel ścienny wykonany w całości z drewna sosnowego w kolorze białym. Ciepła odcień bieli oraz rodzaj farby zabezpiecza przed czynnikami zewnętrznymi. Panel można śmiało umyć a w przypadku zniszczenia nawet odmalować. Panel prezentuje się bardzo naturalnie i ekskluzywnie. Nie zajmuje niepotrzebnie miejsca i można śmiało go ukryć za drzwiami. Pięć praktycznych wieszaków zapewni Twojej odzieży wygodne miejsce zawsze pod ręką.

 

Decydując się na meble białe wykonane z drewna sosnowego, należy wziąć pod uwagę naturalne procesy starzenia i fakt, że słoje i sęki z czasem stają się bardziej widoczne. 

W zestawie z 5 kołkami/wieszakami oraz mocowaniami do ściany.

Panel sosnowy jest wysyłany w paczce. Wymaga niewielkiego montażu dekoracyjnej listwy oraz wieszaków.

 

Kolekcja:
Nicea
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
62cm
Wysokość:
173cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top