Wieszak do przedpokoju Belluno Elegante

Cena:
299,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
47cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
1,8cm
SKU:
PL026B
Numer katalogowy producenta:  PL026B

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Wieszak drewniany biały do przedpokoju Belluno Elegante
 

Po powrocie niedbale odwieszasz swoje wierzchnie odzienie i zapominasz, że nawet istnieje. A to on chroni twoją ścianę przed zachlapaniem, gdy wracasz mokry po spacerze w deszczu. Wieszak to podstawowy mebel w przedpokoju. Zaprojektowaliśmy nowy wieszak na ubrania z kolekcji Belluno Elegante. Stanowi on niejako wizytówkę twojego domu. Jako pierwszy objawia się gościom przy wejściu i przemawia swoją delikatnością informując przy tym o stylu mieszkania do którego weszli. Bo przecież nie tylko chroni ale i zdobi ściany.

WIESZAKI WYSOKIEJ JAKOŚCI - Satynowane wieszaki podwójne pozwalają na powieszenie większej ilości ubrań. Doskonale spiszą się zarówno jako podtrzymanie dla płaszcza, bluzy czy kurtki.

NATURALNE DREWNO - Naturalne drewno użyte do wykonania tej ramy to dobrze znana i ceniona sosna fińska. Pomalowaliśmy ją na kolor ciepłej bieli RAL 9010 by komponowała się z innymi meblemi Belluno Elegante dostępnymi w naszym sklepie.

ELEGANCKIE FREZOWANIA - By podkreślić wyjątkowość mebli z kolekcji Belluno Elegante oprócz charakterystycznego odcienia bieli stosujemy także frezowania, które zdobią nasze meble. I w tym przypadku pokusiliśmy się o umieszczenie ich na wieszakawieszaka do przedpokoju.

FREZOWANE RANTY - Grube listwy drewniane zakończyliśmy estetycznym frezem, który łagodzi ostrą krawędź zewnętrzną.

Dyskretny pomalowany wodną farbą w kolorze ciepłej bieli (RAL 9010) idealnie dopasowny do pozostałych mebli z kolekcji Belluno Elegante. Jednakże swoim uniwersalnym i nienarzucającym się zdobieniem można z powodzeniem dopasować go do nawet nowoczesnego wnętrza. Nada uroku oraz zapewni w pełni satysfakcjonujące doznania użytkowe. Zawisną na nim ulubione kurtki, bluzy, płaszcze. Z powodzeniem możesz na nim powiesić smycz dla psa, parasol oraz inne przedmioty, których używasz wychodząc na zewnątrz.

 

lustro w białej ramie

Jak każdy mebel z drewna wymaga odpowiedniego traktowania. Należy unikać nadmiernego nasłonecznienia i bezpośredniej ekspozycji na promieniowanie UV. Nie należy również wieszać wieszaka blisko źródeł ciepła takich jak kaloryfery, nadmuchy, piece. Naturalne drewno podlega równie naturalnym procesom starzenia się. Z biegiem czasu bardziej widoczne mogą być sęki oraz słoje. Jest to w zupełności normalne zachodzanie się "żyjącego" mebla. Do konserwacji oraz mycia należy używać wody oraz szmatki bawełnianej.

białe lustro

Szerokość:
47cm
Wysokość:
130cm
Głębokość:
1,8cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top