Przedpokój wieszak z lustrem Belluno Elegante

Cena:
749,00 zł
699,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
Wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+40,00 zł]

Wysokość:
130cm
Głębokość:
1,8cm
Szerokość:
108cm
SKU:
PL028BPL
Numer katalogowy producenta:  PL028BPL

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Wieszak drewniany biały do przedpokoju z lustrem Belluno Elegante
 

Choć nie każdy z nas zdaje sobie z tego sprawę wieszak do przedpokoju to kluczowy mebel. Spełnia wiele funkcji, między innymi ochronną, dekoracyjną. Ważne zatem, aby odpowiednio dobrać go do stylu i kolorów zastosowanych w mieszkaniu, domu. Jeśli poszukujesz delikatnego białego wieszaka skomponowanego z lustrem, to właśnie taki znalazłeś. Do kolekcji Belluno Elegante dodaliśmy kolejną propozycję.

WIESZAKI WYSOKIEJ JAKOŚCI - Podwójne wieszaki na ubrania, dobrane specjalnie po to by były spójne z całą kolekcją Belluno Elegante. Powiesiesz na nich kurtki, bluzy, płaszcze i pruszniki.

OZDOBNA LISTWA - Ozdobna, głęboko frezowana listwa ozdobna to wspaniałe zwieńczenie zestawu do przepdokoju, jakim jest lustro wraz z panelem. Koresponduje ona z całością kolekcji. Wykonana jest z drewna sosny fińskiej, cenionego materiału meblarskiego.

ELEGANCKIE FREZOWANIA - Frezowania zastosowane na panelu z wieszakami, nadają mu niebywałem elegancji i spójności z resztą serii. Są na tyle szerokie że ewentualne przemycie zabrudzenia jest dzieciennie proste i nie sprawia trudności.

FREZOWANE RANTY - Grube listwy drewniane zakończyliśmy estetycznym frezem, który łagodzi ostrą krawędź zewnętrzną.

Skomponowaliśmy razem znany już wieszak i lustro, całość połączyliśmy dyskretnie wieńcem wykonanym w identycznym stylu jak pozostałe meble z kolekcji. Pomalowane na biały ciepły kolor (RAL 9010) dokładnie ten sam, który zastosowany został w innych meblach z kolekcji Belluno Elegante. Wykonany z drewna sosny fińskiej trwalszego niż jej odpowiednik sosna polska czy rosyjska. wieszak ozdobiony podwójnymi metalowymi uchwytami w kolorze srebrnym. Lustro dopasowane stylem i wymiarem do całości.

lustro w białej ramie

Drewniane meble z czasem podlegają naturalnemu procesowi starzenia się, w związku z tym sęki i słoje ciemnieją. Aby opóźnić ten proces, nie należy umieszczać wieszaka w pobliżu źródła ciepła jak grzejnik, nadmuch czy też kaloryfer. Do pielęgnacji zalecamy używanie miękkiej ściereczki i delikatnych produktów do czyszczenia mebli. Używanie szorstkich szmatek i detergentów jest niewskazane.

białe lustro

Wysokość:
130cm
Głębokość:
1,8cm
Szerokość:
108cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top