Wieszak podwójny do przedpokoju

Cena:
799,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
wysyłka 24h
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Montaż (indywidualny czas wysyłki):
  • ­ [+40,00 zł]

Wysokość:
130cm
Szerokość:
108cm
Głębokość:
8cm
SKU:
PL028B2P
Numer katalogowy producenta:  PL028B2P

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Wieszak drewniany powdójny biały do przedpokoju Belluno Elegante
 

Jeśli szukasz wyjątkowego wieszaka, który oprócz funkcji podstawowej, jaką winien jest spełniać wieszak, czyli być miejscem dla ubrań takich jak kurtki, płaszcze, czy też szaliki i chusty, będzie także wspaniale prezentował się w tak niedocenianym miejscu, jak przedpokój, to ten produkt jest właśnie dla Ciebie. Jest to połączenie dwóch paneli drewnianych w jeden podwójny, zwieńczony elegancką listwo z frezem, która doskonale współgra z innymi meblami kolekcji Belluno Elegante, takimi jak szafka na buty, komody itp. Rzadko zwracamy uwagę na właściwe umeblowanie przedpokoju, traktując go po macoszemu. Wieszak to przecież wieszak ma podtrzymywać nasze wierzchnie okrycie i na tym koniec. Nie jest to jednak prawdą. Przedpokój to miejsce, które wita naszych gości, to w nim ściągają kurtki, buty, i to właśnie przedpokój robi to pierwsze wrażenie. Jak wiadomo, pierwsze wrażenie można zrobić tylko raz, zrób je więc fantastyczne.

WIESZAKI WYSOKIEJ JAKOŚCI - Wieszaki wysokiej jakości, należycie podtrzymają Wasze kurtki, płaszcze i inne okrycie wierzchnie.

OZDOBNA LISTWA - Listwa głęboko frezowana to element spajający całą kolekcję Belluno Elegante. Jest doskonałym połączeniem spajającym dwa skrzydła podwójnego panelu z wieszakami.

ELEGANCKIE FREZOWANIA - Nie musisz się obawiać, że we frezach będzie się gromadził trudny do usunięcia brud czy zanieczyszczenia. Frezy są odpowiednio szerokie a ewentualne usunięcie zabrudzeń jest dziecinnie proste.

FREZOWANE RANTY - Estetyczne wykończenie frezowanymi rantami to podstawa. Nikt z nas nie lubi przecież ostrych krawędzi.

Komponując podwójny panel z wieszakami, mieliśmy na uwadze przede wszystkim użytkowy aspekt mebla. Sprosta on wymaganiom dużej rodziny, bądź sporej ilości odwiedzających Państwa gości. Doskonale przyda się podczas zjazdów rodzinnych takich jak imieniny, urodziny czy święta. Panel wykonany jest z naturalnego drewna sosnowego, pomalowany białą farbą wodną o kryciu 85%. Słoje oraz sęki są delikatnie widoczne przez warstwę farby utwardzanej pod promieniami UV. Jest to kolor RAL 9010. Estetyczne frezowania oraz zastosowanie konstrukcji opartej o zewnętrzną ramę daje nam gwarancję, że tak duża połać mebla, jaką jest panel z wieszakiem, nie będzie się wyginać. Zastosowanie satynowanych wieszaków podwójnych daje możliwość zawieszenia dwukrotnie większej ilości odzieży niż w przypadku pojedynczych wieszaków w formie kołeczka.

lustro w białej ramie

Drewniane meble z czasem podlegają naturalnemu procesowi starzenia się, w związku z tym sęki i słoje ciemnieją. Aby opóźnić ten proces, nie należy umieszczać wieszaka w pobliżu źródła ciepła jak grzejnik, nadmuch czy też kaloryfer. Do pielęgnacji zalecamy używanie miękkiej ściereczki i delikatnych produktów do czyszczenia mebli. Używanie szorstkich szmatek i detergentów jest niewskazane.

białe lustro

Wysokość:
130cm
Szerokość:
108cm
Głębokość:
8cm
Kolekcja:
Belluno Elegante
Materiał:
Sosna fińska
Kolor:
Biały - RAL 9010
Krycie:
85%
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top