Panel z półką biały sosnowy Nicea

Cena:
299,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
85cm
Wysokość:
112,5cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
100050
Numer katalogowy producenta:  100050

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Panel sosnowy biały do przedpokoju Nicea


Przedpokój to pomieszczenie widoczne jako pierwsze dla osób odwiedzających nasze mieszkanie. Warto więc włożyć wiele wysiłku w jego wystrój. Na pewno dobrze jest mieć szafkę na buty oraz wieszaki gdzie można powiesić płaszcze i kurtki zaraz po wejściu do domu. Panel sosnowy Nicea to wspaniała alternatywa dla zwykłych wieszaków. Dlaczego? świetnie będzie się prezentował w każdym wystroju wnętrza a co najważniejsze osłoni ścianę przed brudnymi i mokrymi rzeczami. Zapoznaj się z tym fantastycznym wieszakiem.


 
Brak wieszaka sprawia, że nie masz gdzie powiesić kurtek?. Wszystko leży w szafie bądź jest wnoszone do wnętrza mieszkania tworząc bałagan?! Samodzielne zmajstrowanie wieszaka może być problematyczne a w skutkach mamy dziury w ścianach i musimy częściej malować w miejscach, gdzie powstają zacieki od wiszących mokrych ubrań. Polecamy kupić panel sosnowy Nicea. Raz na zawsze zapomnisz o rozrzuconych kurtkach i zapewnisz gościom miejsce do pozostawienia odzieży wierzchniej i parasoli. Do tego uzyskasz wspaniałą ozdobę przedpokoju.

 

Panel do przedpokoju został wykonany z najlepszej jakości drewna sosnowego Panel na ubrania gwarantuje miejsce na wiele rzeczy , a mokry parasol lub smycz nie spowoduje zacieków na Twojej ścianie. Panel jest trwały i posiada aż siedem kołków do powieszenia rzeczy. Ten niewielki wieszak do przedpokoju także posiada górną półkę na czapki, rękawiczki i inne rzeczy które zawsze lubimy mieć pod ręką. Biały panel jest przyjemy dla oczu i doda uroku każdemu pomieszczeniu.

Panel jest wysyłany w paczce. Wymaga niewielkiego montażu półki z podpórkami oraz kołków.

 

Kolekcja:
Nicea
Materiał:
Sosna
Kolor:
Biały
Krycie:
90%
Szerokość:
85cm
Wysokość:
112,5cm
Wymiary półek:
85x30cm
Gwarancja:
12 miesięcy

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top