Meble Zych - internetowy sklep meblowy

13

[11.07]

a zamówienie przekażemy do realizacji jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Zamów dziś. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji jutro.

Stół dębowy GAIA 180x90 z dostawkami

Kup w przeciągu:

Cena: 3 464,00 zł 3464.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Producent: Katmandu
Kod produktu: GAIA90x180+D
Szybka dostawa
Wysoka jakość wykonania
Gwarancja zadowolenia

Opis

Stół z litego dębu GAIA 180x90 + dostawki

Marzysz o stole, który dzięki swojej minimalistycznej formie i naturalnemu materiałowi, z którego został wykonany stanie się kluczowym elementem pomieszczenia. Będzie ozdobą samą w sobie, a jednocześnie w pełni użytecznym meblem. Stół Gaia to właściwe połączenie wszystkich cech jakie powinien posiadać solidny dębowy stół.

GRUBY DĘBOWY BLAT - grubość litego, dębowego blatu wynosi 4cm (2+2cm). Wspaniały wygląd stół dębowy zawdzięcza naturalnym słojom i sękom dębu dzikiego.

OLEJOWANE DREWNO - aby drewno w pełni zaakcentować pokryliśmy cały stół jedynie naturalnymi olejami oraz warstwą wosku.

DĘBOWE NOGI - grube nogi stołu dębowego 9x9cm dodają mu nowoczesnego charakteru.

Stół dębowy GAIA to swoisty powrót do korzeni sztuki meblarskiej, gdzie mistrz podchodził do drewna z szacunkiem i cenił jego właściwości oraz plastyczność. Wśród mnogości chwilowego i nietrwałego asortymentu, stół staje się symbolem ładu i niezawodności.

Do wykonania stołu wykorzystaliśmy drewno dębowe najlepszej jakości. Specjalnie selekcjonowane i dobierane pod kątem spójności rysunku słoi. Masywne elementy takie jak nóżki czy gruby na 4cm (2+2cm) blat to gwarant trwałości. Precyzyjnie połączone stanową jednolitą całość.

Drewniany stół to wyjątkowa gra światła, załamującego się na krawędziach słoi. To niejednolite sęki nadające magicznego charakteru i ponadczasowego stylu. Nie wszystko da się zobaczyć na zdjęciach. Nie odzwierciedlają one pięknego zapachu, złożoności faktur czy przyjemnego w dotyku wykończenia.

Stół dębowy w rozmiarach: 90cm szerokości 180cm długości

Posiadając meble z drewna należy uważać, aby odpowiednio je pielęgnować. Należy je czyścić wilgotną miękką ściereczką. Zrezygnuj przy tym z chemicznych środków czystości. Nie stawiaj stołu przy instalacjach grzewczych i nie wystawiaj bezpośrednio na działanie promieni UV.

Stół wysyłamy wraz z instrukcją do montażu.

Dowiedz się więcej na temat stołów : https://meblezych.pl/stoly-debowe

Dodatkowe informacje:

Tolerancje wymiarów
• Długość [mm] - +/- 1
• Szerokość [mm] - +/- 0,5
• Grubość [mm] - +/- 0,5
• Wilgotność 8 [%] - +/-1,5%

Wszystkie ubytki w drewnie znajdujące się na widocznych płaszczyznach zostały zaszpachlowane czarną zaprawką. Dopuszczone sęki nie mogą występować w skupiskach. Poszczególne elementy stołu są wykończone olejem meblowym. Doklejka wzdłużnej krawędzi blatu wynosi minimum 24mm szerokości - bez sęków. Szerokość lameli na prawej stronie płyty stołu jest zawsze jednakowej szerokości - od 70 do 140mm.

Drewno dębu to materiał pochodzenia naturalnego. Ze względu na ten fakt wykonane z litego dębu meble nieustannie pracują. W rezultacie istnieje możliwość wystąpienia ugięcia blatu. Ugięcie to nie stanowi podstawy do reklamacji. Krzywizna poprzeczna płyty - strzałka ugięcia do 5 mm. Krzywizna wzdłużna płyty - strzałka ugięcia do 10mm.

Polecamy również inne drewniane meble do jadalni.

Dane techniczne

Kolor Dębowy
Materiał Dąb
Długość 180cm
Wysokość 75cm
Szerokość 90cm
Grubość blatu 2+2cm
Gwarancja 12 miesięcy
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium