Meble Zych - internetowy sklep meblowy

13

[11.07]

a zamówienie przekażemy do realizacji jeszcze dzisiaj

Dzisiaj nie wysyłamy.

Zamów dziś. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji jutro.

Stół dębowy GAIA 200x100

Kup w przeciągu:

Cena: 2 749,00 zł 2749.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Szybka dostawa
Wysoka jakość wykonania
Gwarancja zadowolenia

Opis

Stół z litego dębu GAIA 200x100

Stół GAIA to połączenie solidnej dębowej konstrukcji z nowoczesnym szlifem meblarskim. To stół, który odnajdzie się zarówno w modernistycznych wnętrzach stawiających na czele prostotę i minimalizm, oraz w ciepłych mieszkaniach wykończonych drewnem. Jego wykonanie to przede wszystkim precyzja oraz solidność.

GRUBY DĘBOWY BLAT - masywny blat wykonany z dzikiego dębu z słojami i pojedynczymi sękami dla podkreślenia naturalnego charakteru. Grubość blatu to 4cm (2+2cm).

OLEJOWANE DREWNO - aby zachować ekologiczne walory drewna pokryliśmy stół dębowy jedynie olejami na bazie żywicznej i cienką warstwą wosku.

DĘBOWE NOGI - grube nogi stołu 9x9cm potwierdzają jego masywność, ale także nowoczesny styl.

Tradycyjny materiał, ciepła kolorystyka i lite drewno dębowe to coś, co fascynuje nas od pokoleń.

Do wykonania stołu wykorzystaliśmy najbardziej wyselekcjonowane drewno dębowe najlepszej jakości. Stół posiada masywne nogi, oraz blat wraz ze wzmocnieniami, których celem jest zapewnienie odporności mebla na odkształcenia. Ich płynne przejścia tworzą wyjątkową spójną kompozycje i sprawiają, że bryła mimo swoich gabarytów wydaje się być optycznie lekka.

Słoje oraz sęki to odzwierciedlenie szlachetności materiału jakim jest dąb. Ich bogaty i niepowtarzalny rysunek zapewnia wyjątkowość każdego egzemplarza. Nigdy nie powstaną dwa meble o tym samym rysunku.

Stół dębowy w rozmiarach: 100cm szerokości 200cm długości

Posiadając meble z drewna należy uważać, aby odpowiednio je pielęgnować. Należy czyścić miękką wilgotną szmatką, bez użycia chemicznych środków czystości. Nie stawiaj stołu przy instalacjach grzewczych i nie wystawiaj bezpośrednio na działanie promieni UV. Stół wysyłamy wraz z instrukcją do montażu.

Dodatkowe informacje:

Tolerancje wymiarów
• Długość [mm] - +/- 1
• Szerokość [mm] - +/- 0,5
• Grubość [mm] - +/- 0,5
• Wilgotność 8 [%] - +/-1,5%

Wszystkie ubytki w drewnie znajdujące się na widocznych płaszczyznach zostały zaszpachlowane czarną zaprawką. Dopuszczone sęki nie mogą występować w skupiskach. Poszczególne elementy stołu są wykończone olejem meblowym. Doklejka wzdłużnej krawędzi blatu wynosi minimum 24mm szerokości - bez sęków. Szerokość lameli na prawej stronie płyty stołu jest zawsze jednakowej szerokości - od 70 do 140mm.

Drewno dębu to materiał pochodzenia naturalnego. Ze względu na ten fakt wykonane z litego dębu meble nieustannie pracują. W rezultacie istnieje możliwość wystąpienia ugięcia blatu. Ugięcie to nie stanowi podstawy do reklamacji. Krzywizna poprzeczna płyty - strzałka ugięcia do 5 mm. Krzywizna wzdłużna płyty - strzałka ugięcia do 10mm.

Dane techniczne

Kolor Dębowy
Materiał Dąb
Długość 200cm
Wysokość 75cm
Szerokość 100cm
Grubość blatu 2cm+2cm
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium