Półka Orvietto - biała

Online support
24/7
PLOR09B
Numer katalogowy producenta:  PLOR09B
Cena:
199,00 zł
159,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR09B
Numer katalogowy producenta:  PLOR09B

Półka Orvietto - biała półka do salonu.


Biała półka do salonu, jadalni to doskonałe miejsce, aby wyeksponować swoje cenne przedmioty takie jak bibeloty, książki czy ulubione kwiaty. Zadecyduj, co znajdzie się na drewnianych półkach, wykonanych z naturalnego drewna sosnowego. Dzięki swojej klasycznej stylistyce oraz uniwersalnemu malowaniu może pełnić funkcję eleganckiego dodatku, wspaniale pieczętując wnętrze.

 

Dane techniczne
Seria:Orvietto
Kolor:Biały
Blat:Biały
Lakier wodny:90%
Materiał:Drewno sosnowe
Długość:101 cm
Szerokość:19,5 cm
Wysokość:17,5 cm
Wieszaki:Metalowe
Gwarancja:12 miesiecy

Półka wykonana została z trwałego drewna sosny fińskiej. Jest do gatunek drewna szczególnie ceniony w środowisku meblarskim. Dzięki pomalowaniu drewna na kolor biały ekologicznymi farbami wodnymi utwardzanymi pod promieniami UV, półka jest przyjazna środowisku naturalnemu nie tracąc walorów użytkowych. Posiada metalowe uchwyty mocujące, dzięki którym montaż półki na ścianie jest wyjątkowo prosty i intuicyjny.

 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top