Półka Orvietto - z szarym blatem

Online support
24/7
PLOR09B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR09B/P
Cena:
199,00 zł
159,20 zł
Dostępność: W magazynie
24/7
PLOR09B/P
Numer katalogowy producenta:  PLOR09B/P

Półka Orvietto - biała półka do salonu z szarym blatem.

Półka to nieodzowny element wykończeniowy wnętrza. Doskonale sprawdza się jako miejsce do eksponowania swoich ulubionych przedmiotów, bibelotów, książek lub preferowanych przez nas kwiatków. Zamiast wieszać obrazy, które narzucają nam swój styl, wybierz własną stylistykę, układając swoją kompozycję, która będzie spersonalizowana i będzie charakteryzować, twój aranżacji wnętrz.


Zobacz detale
 
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
detale mebli sosnowych
Dane techniczne

Seria:
Orvietto

Kolor:
Biały

Blat:
Popiel

Lakier wodny:
90%

Materiał:
Drewno sosnowe

Długość:
101 cm

Szerokość:
19,5 cm

Wysokość:
17,5 cm

Wieszaki:
Metalowe

Gwarancja:
12 miesiecy

Półkę wykonaliśmy z drewna sosny fińskiej. Została pomalowana ekologiczną farbą wodną o kryciu 90%. Blat dzięki precyzyjnym procesom obróbki oraz szczotkowaniu posiada wyczuwalne i widoczne słoje, oraz sęki. Ponadto blat pokryty został farbą w kolorze szarym, przez co słoje są jeszcze bardziej wyeksponowane. Półka posiada wygodne metalowe uchwyty mocujące, które zapewniają trwałe i solidne przyleganie do ściany.
 
Drewno podlega naturalnemu procesowi starzenia. Należy unikać długotrwałej ekspozycji mebla na silne promieniowanie ultrafioletowe oraz zbyt dużej wilgotności lub temperatury w pomieszczeniu. Meble wysyłane są w paczkach z czytelną instrukcją do samodzielnego montażu.
 
 
back to top