Półka ścienna Costa biała

Cena:
399,00 zł
219,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
Rodzaj dostawy:
  • Kurier DPD

Szerokość:
140cm
Wysokość:
25cm
Głębokość:
25cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
MMCOS005
Numer katalogowy producenta:  MMCOS005

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Półka ścienna z serii Costa.


Całe mieszkanie jest już urządzone a pomimo tego najdrobniejsze rzeczy nie maj ą swojego miejsca?!
Doskonałym rozwiązaniem jest drewniana półka. Wtedy w pokoju czy salonie zagości ład. Proponujemy półkę z serii Costa, która na pewno zapewni miejsce wszystkim nawet najdrobniejszym przedmiotom.
 

Dane techniczne:

Seria: Costa Materiał: Drewno sosnowe Głębokość: 25cm Gwarancja: 12 miesięcy
Kolor: Biały Szerokość: 140cm Wysokość: 25cm  

 
Drewniana półka z tej serii jest bardzo praktyczna. Możesz ją zamontować gdzie tylko chcesz. Pasuje do każdego typu pomieszczenia. Półka do salonu może być miejscem na książki czy płyty. W przedpokoju może stać się przechowalnią czapek i rękawiczek. W kuchni natomiast znajdzie zastosowanie jako półka np. na przyprawy tak aby zawsze mieć je pod ręką.

Sosnowa półka pomalowana została na piękny biały kolor. Blat jest w kolorze szarym. Półka na książki jest niezastąpiona częścią każdego pokoju. Sprawia, że drobiazgi nie lezą po kątach. Nareszcie możemy wyeksponować zdjęcia. Widok fotografii z wakacji na pewno obudzi piękne wspomnienia i uśmiech na naszych twarzach. Biało-szara półka wspaniale komponuje się z rustykalnym wyglądem wnętrz.

Blat w kolorze ciepłej szarości, szczotkowany — barwa blatu poprzez przecierki wydobywające zarówno strukturę, jak i kolor drewna charakteryzuje się ciepłym odcieniem szarości. Właściwy kolor blatu widoczny jest na zdjęciach produktu.

Kupując meble z drewna należy pamiętać, że ulegają naturalnemu procesowi starzenia. Nie należy czyścić mebli detergentami do tego nieprzeznaczonymi oraz narażać ich na bezpośrednie działanie promieni UV i instalacji grzewczych.
Półeczka wysłana jest w paczkach z instrukcją do samodzielnego montażu.

 

    

Szerokość:
140cm
Wysokość:
25cm
Głębokość:
25cm

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top