Półki

Dodatkowa przestrzeń na książki i pamiątki

Mimo obecności komód czy witrynek w każdym wnętrzu przydaje się czasem obecność półki ściennej. Zapewnia ona dodatkową przestrzeń ekspozycyjną dla Twoich ulubionych ozdób czy rodzinnych fotografii. Z drugiej zaś strony sprawia, że cała aranżacja nabiera życia i nie wygląda surowo. Dobrze, aby korespondowały ze stylem, w którym zostało urządzone całe wnętrze. Pamiętaj jednak, że nie musisz trzymać się sztywnych ram. Możesz wybrać półkę będącą częścią kolekcji, za pomocą której urządziłeś pomieszczenie lub pobawić się stylami i stworzyć własne, niepowtarzalne wnętrze.

Półka ścienna z naturalnego drewna

W ofercie internetowego sklepu meblowego meblezych.pl znajdziesz półki ścienne z naturalnego drewna. Do ich produkcji wykorzystaliśmy niezwykle trwały i szlachetny materiał, jakim jest drewno sosny fińskiej. Dzięki temu, decydując się na ich zakup, masz pewność, że będą ozdobą Twojego salonu przez długi czas. Dominującym odcieniem jest ciepła biel, która rozświetla pomieszczenie. Do wyboru jest jednak także modne połączenie bieli z odcieniem sosnowym lub ciemnym popielem. Właściwe zabarwienie naszych półek uzyskujemy pokrywając je farbą wodną lub woskiem o kryciu na poziomie 85%. Rodzaj zastosowanej powłoki jest zależny od tego, z jakiej kolekcji pochodzi dany mebel.

Zastosowanie ekologicznych farb umożliwia drewnu swobodne oddychanie oraz zachodzenie procesów starzenia się. Starzenie się drewna jest zjawiskiem naturalnym. W jego rezultacie struktura drewna staje się bardziej widoczna, a mebel zyskuje niepowtarzalny charakter. Dodatkowo, aby nie szkodzić środowisku naturalnemu, zwracamy szczególną uwagę na pochodzenie wykorzystywanych przez nas surowców. Drewno, którego używamy do produkcji naszych mebli pochodzi jedynie z racjonalnych i zrównoważonych upraw.

Półka do salonu w stylu prowansalskim lub rustykalnym

W ofercie naszego sklepu znajdziesz półki ścienne białe, które doskonale komponują się z pozostałymi meblami w obrębie danej kolekcji. Jeśli urządzasz klasyczny i wyrafinowany salon, z pewnością nie może w nim zabraknąć delikatnych półek z kolekcji Belluno Elegante. Jeśli natomiast jesteś fanem wnętrz rustykalnych lub minimalistycznych, koniecznie sprawdź półki ścienne z kolekcji Marone.

back to top