Półki

Praktyczna półka do jadalni

Jadalnia to drugie obok salonu miejsce w Twoim domu, do którego najczęściej zaglądają odwiedzający Cię goście. Czasem, gdy metraż mieszkania nie pozwala na inne rozwiązanie, jedno pomieszczenie pełni obie te funkcje. Wtedy często tym bardziej zależy Ci na tym, aby Twoja jadalnia prezentowała się świetnie. Wybierasz stylowe, eleganckie meble, szukasz solidnego stołu i kompletu pasujących do niego krzeseł. Czasem zdarza się jednak zapomnieć o tym, że to dodatki i ozdoby decydują o klimacie naszego wnętrza. Będziesz potrzebować praktycznej przestrzeni ekspozycyjnej, która pozwoli Ci pochwalić się swoimi pamiątkami z wakacji. Musi to być również miejsce, w którym umieścisz fotografie swoich bliskich i ulubione książki, by mieć je zawsze pod ręką. W tym celu przyda Ci się praktyczna półka ścienna.

Białe półki z naturalnego drewna

Sklep internetowy meblezych.pl oferuje praktyczne półki ścienne z litego drewna sosny fińskiej. Trwały materiał sprawia, że meble są odporne na upływ czasu. Dominującym odcieniem jest ciepła biel. W asortymencie znajdziesz jednak ciekawe połączenia bieli z naturalnym sosnowym odcieniem lub popielem. W zależności od kolekcji pożądany kolor uzyskaliśmy malując mebel farbą wodną lub woskiem. Jednak niezależnie od charakteru powłoki, pod jej powierzchnią dostrzeżesz strukturę drewna. Jest to rezultat zastosowanych przez nas powłok o niepełnym kryciu, utrzymującym się na poziomie 85%. W naszym sklepie znajdziesz półki między innymi z kolekcji Marone lub Belluno Elegante.

Jak dbać o naturalne drewno?

Jeśli chcesz, aby meble z litego drewna zdobiły Twoje wnętrze przez długie lata musisz pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji. Drewno to przecież materiał naturalny i jako taki wymaga nieco odmiennego traktowania niż popularne meble z płyty. Przede wszystkim unikaj szorstkich gąbek i detergentów. Zamiast tego skorzystaj z wilgotnej ściereczki z mikrofibry. Zwróć też uwagę na to, by nie stawiać drewnianych mebli w bezpośrednim sąsiedztwie urządzeń emitujących ciepło. Chroń także meble przed nadmierną wilgocią, by uniknąć odkształceń.

back to top