Półki

Praktyczny dodatek do gabinetu

Nie od dziś wiadomo, że w pracy spędzamy średnio 1/3 doby. To dostatecznie dużo, by należało zatroszczyć się o odpowiedni wystrój w swoim gabinecie. Od tego, jak się w nim czujemy zależy przecież nasz komfort. Ten zaś przekłada się niemal bezpośrednio na wyniki naszej pracy. Urządzając gabinet w pierwszej kolejności myślisz o biurku, wygodnym krześle oraz regale, na którym poukładasz wszystkie dokumenty, które chcesz mieć w zasięgu ręki. Gdzie jednak znajdzie się miejsce na dodatkowe ozdoby w postaci kwiatów czy ramek z fotografiami Twoich bliskich? Chcąc zapewnić sobie taką przestrzeń warto rozważyć zakup półki ściennej. Ten niewielki dodatek pozwoli Ci stworzyć przyjemną atmosferę w Twoim gabinecie.

Bogata oferta półek ściennych

Nasz internetowy sklep meblowy oferuje szeroki wybór półek ściennych, z którymi w prosty sposób podkreślisz charakter swojego pokoju do pracy. Znajdziesz wśród nich modele, które pasują do wnętrza w stylu rustykalnym, skandynawskim lub prowansalskim. Dominującym wariantem kolorystycznym jest ciepła biel, która została uzyskana poprzez pokrycie drewna farbą wodną lub woskiem. Typ powłoki różni się w zależności od tego, z jakiej kolekcji pochodzi dana półka ścienna. Jednak niezależnie od tego, czym został pokryty dany mebel, na jego powierzchni dostrzeżesz rysunek słoi drzewnych oraz sęków. Wynika to z faktu, że farby, z których korzystamy charakteryzują się kryciem na poziomie 85%. W ofercie dostępne są półki między innymi z kolekcji Belluno Elegante oraz Marone. Każdy mebel został wykonany z litego drewna sosny fińskiej, które jest gwarantem trwałości i wytrzymałości.

Uniwersalna półka z litego drewna

Nasze półki doskonale sprawdzą się nie tylko w gabinecie. Z powodzeniem możesz umieścić je w salonie lub jadalni, jeśli potrzebujesz więcej miejsca dla ozdób, którymi chcesz się pochwalić odwiedzającym Cię gościom. Możesz ją także wykorzystać w sypialni. Umieścisz ją tam nad komodą lub bieliźniarką. Przyda się także przy urządzaniu pokoju dziecięcego. Możesz ją powiesić nad biurkiem Twojej pociechy.

back to top