POWYSTAWOWA - Szafa 2d sosnowa Toskania

Cena:
2 099,00 zł
1 499,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
SKU:
PL2016
Numer katalogowy producenta:  PL8016

PRODUKT POLSKI

POWYSTAWOWA SZAFA DWUDRZWIOWA DREWNIANA Z SZUFLADAMI Z DREWNA SOSNOWEGO TOSKANIA
MEBEL POWYSTAWOWY, PEŁNOWARTOŚCIOWY, ZMONTOWANY

W CELU UZYSKANIA ZDJĘĆ EWENTUALNYCH USZKODZEŃ NAPISZ

biuro@meblezych.pl lub zadzwoń 790-385-952.

ODBIÓR OSOBISTY LUB PRZESYŁKA PALETOWA

(KOSZTY DOSTAWY USTALANE SĄ INDYWIDUALNIE I DOLICZANE PO ZAKUPIE)


Dwudrzwiowa szafa Toskania to eleganckie połączenie klasycznego stylu i perfekcyjnej jakości. Szafa Toskania to kompozycja najwyższej jakości litego sosnowego drewna i kunsztu stolarskiego. Dekoracyjne uchwyty, okucia w kolorze starego złota oraz stylowe frezy pozwolą dodać wnętrzu elegancji i szyku. Sosnowe lite drewno wykończone naturalnym lakierem wodnym sprawia, że szafa ma przyjemną w dotyku powierzchnię i prezentuje się ekskluzywnie. Dzięki masywnym drewnianym elementom szafa ma bardzo stabilną i trwałą konstrukcję. Wspaniale prezentuje się w sypialni z drewnianymi komodami i łóżkami z serii Toskania. Będzie również stanowić ozdobę każdego pokoju dziecinnego lub przedpokoju.


Dane techniczne
Seria:Toskania
Kolor:Miodowy
Materiał:Drewno sosnowe
Gwarancja:12 miesięcy
Szerokość:132cm
Wysokość:218cm
Głębokość:62 cm
Uchwyt:stare złoto
Prowadnice szuflad:kulkowe

Głębokość szuflady:
~44cm

Wnętrze lewe skrzydło
półka + drążek

Wnętrze prawe skrzydło
3 półki

 


 
Po udanych zakupach twoja szafa ponownie się skurczyła ? Miejsca w pokoju nie mamy za wiele, a jednak gdzieś to wszystko trzeba pomieścić. Prezentujemy idealne rozwiązanie tego problemu. Dwudrzwiowa szafa Toskania dzięki swoim wymiarom i dobremu rozplanowaniu wnętrza szafy zajmie stosunkowo niewiele miejsca w pokoju, a jednocześnie pomoże uporządkować nasze osobiste rzeczy. Szafa Toskania wykonana jest z wysokiej jakości litego sosnowego drewna. Naturalny rysunek drewna tworzy wyjątkowy klimat oraz gwarantuje niepowtarzalność każdej drewnianej szafy. Szafa posiada dwie szuflady, po prawej stronie umieszczone są trzy półki z możliwością regulacji wysokości. W części lewej znajduje się drążek do wieszania ubrań a nad nim półka. Dwudrzwiowa szafa stanowi idealne uzupełnienie kolekcji Toskania i stylistycznie pasuje do komód i łóżek drewnianych z tej serii. Dzięki zastosowaniu szuflad i półek szafa jest nie tylko bardzo pojemna i funkcjonalna, ale i ma oryginalny wygląd. Szafę można postawić w sypialni, przedpokoju lub pokoju dziecinnym. Szafa Toskania to idealny wybór dla klientów, którzy cenią sobie naturalną elegancję i styl.

Wszystkie elementy szafy, poza dnem szuflad oraz plecami (płyta MDF), wykonane są z litego drewna sosnowego.

Meble wykonane są z drewna sosnowego, podlegają naturalnym procesom starzenia. Czyszcząc meble drewniane, warto zwrócić uwagę na to, by nie używać do tego celu szorstkich szmatek oraz kuchennych detergentów, mogą spowodować uszkodzenia lub odbarwienia powierzchni.

Nie zaleca się eksponowania mebli na bezpośrednie działania promieni UV oraz ustawiania w pobliżu instalacji grzewczych.

back to top