Przedpokój

Praktyczny i schludny przedpokój

Często się zdarza, że podczas urządzania mieszkania przedpokój jest przez nas traktowany nieco po macoszemu. Tymczasem to niepozorne pomieszczenie jest pierwszym miejscem, jakie widzą odwiedzający Cię goście. Nikomu zaś nie trzeba chyba tłumaczyć jak ważne jest pierwsze wrażenie. Z tego powodu warto przyłożyć się do aranżacji przedpokoju. Jest to zadanie niełatwe tym bardziej, że w znakomitej większości mieszkań pomieszczenie to jest niewielkie i z reguły słabo oświetlone. Potrzebujesz zatem praktycznych mebli, które pozwolą Ci posegregować ubrania i obuwie wszystkich domowników. W tym wypadku sprawdzą się komody czy szafy w kolorze białym, który rozjaśni pomieszczenie. Warto także pamiętać o lustrzeoptycznie powiększa wnętrze.

Szeroka oferta białych mebli do przedpokoju

W asortymencie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz szeroki wybór szaf wąskich, trzydrzwiowych a nawet szaf czterodrzwiowych; szaf z lustrem i bez. Dostępne są także praktyczne, niewielkie szafki na buty. Nad taką szafką możesz zawiesić lustro ścienne lub wieszak na ubrania, który również znajdziesz w kategorii Przedpokój. Nasze meble zostały wykonane z litego drewna sosny fińskiej. Jest to materiał, który charakteryzuje się niezwykłą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Pokryte zostały farbą wodną w odcieniu ciepłej bieli, pod której powłoką widoczna jest struktura drewna. Dzięki temu każdy mebel zyskuje wyjątkowy i niepowtarzalny charakter. Drzwi szaf i komód zdobią delikatne frezy, które podkreślają prowansalski styl mebli.

Naturalny materiał w trosce o środowisko

Zdajemy sobie sprawę, że pogarszający się stan środowiska to jeden z najpoważniejszych problemów współczesnego świata. Chcemy temu przeciwdziałać, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby drewno, z którego powstają oferowane przez nas meble pochodziło z odpowiedzialnych i zrównoważonych upraw. Dodatkowo, nasze polskie meble sosnowe malowane są ekologicznymi farbami, które umożliwiają oddychanie drewna i swobodny przebieg procesów starzenia się. Dzięki temu możesz cieszyć się pięknem mebli z litego drewna bez wyrzutów sumienia.

back to top