Regały

Elegancka biblioteczna w drewnie

Jesteś miłośnikiem czytania? Uwielbiasz spędzać wieczory na sofie, zatracając się w lekturze? Chcesz mieć zawsze pod ręką swoje ulubione książki, ale jednocześnie zależy Ci na tym, aby prezentowały się efektownie? W takim wypadku w Twoim salonie pod żadnym pozorem nie może zabraknąć stylowego regału. Wyeksponujesz na nim swoją kolekcję książek. Możesz też jednak umieścić na nim ramki ze zdjęciami swoich bliskich, zapachowe świece, figurki oraz inne ozdoby i pamiątki, do których masz sentyment.

Praktyczny regał w stylu prowansalskim

W ofercie internetowego sklepu meblezych.pl znajdziesz funkcjonalne regały w stylu prowansalskim. Pochodzące z kolekcji Belluno Elegante meble zostały wykonane z wyselekcjonowanego drewna sosny fińskiej. Użycie tego materiału gwarantuje trwałość i wytrzymałość naszych mebli. Wybierając je masz pewność, że będą Ci one służyć przez lata. Wiodącym odcieniem jest ciepła biel. Jednak oferujemy także modne połączenie tego odcienia z wieńcem w kolorze dębowym lub orzechowym. Regał składa się z otwartych półek, które gwarantują dużą przestrzeń ekspozycyjną dla Twoich książek i dodatków. Cokół zdobią płynne linie, które nadają meblom lekkości. Należy jednak podkreślić, że meble nie tracą przy tym stabilności.

Biały regał sosnowy będzie stanowić niewątpliwą ozdobę Twojego salonu. Jego design jest jednak na tyle uniwersalny, że z powodzeniem możesz wykorzystać go także w jadalni, a nawet w gabinecie.

Meble z naturalnego drewna w trosce o środowisko

Tworzone przez nas meble produkujemy z najwyższej jakości drewna sosny fińskiej, które pochodzi jedynie z racjonalnych i odpowiedzialnych upraw. Oprócz tego do malowania mebli korzystamy z ekologicznych farb, umożliwiających drewnu oddychanie oraz swobodne zachodzenie procesów starzenia się. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, jak ważna jest współcześnie odpowiedzialna i zrównoważona konsumpcja. Wybierając polskie meble z naturalnego drewna masz zatem pewność, że stajesz po stronie natury i nie szkodzisz środowisku.

back to top