Regały

Funkcjonalny regał do gabinetu

W swoim biurze potrzebujesz miejsca, które pozwoli Ci w elegancki sposób przechowywać segregatory z dokumentami, książki lub akcesoria biurowe. Warto także, aby znalazła się tam przestrzeń dla Twoich ulubionych ozdób, które uprzyjemnią Ci pracę. W tym celu warto rozważyć zakup funkcjonalnego regału, na którego półkach poukładasz wszystkie niezbędne przybory i dokumenty. Wybierając mebel zwróć uwagę na to, by był wykonany z solidnego materiału, a jego wzornictwo nienachalne. Gabinet to przecież miejsce do pracy. Wyszukane, fantazyjne formy mogą Cię rozpraszać. Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz tam subtelne regały, które doskonale sprawdzą się w Twoim gabinecie.

Białe regały z naturalnego drewna

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz funkcjonalne regały, z którymi urządzisz praktyczny i stylowy pokój do pracy. Do ich produkcji wykorzystaliśmy drewno sosny fińskiej, które jest niezwykle trwałym i szlachetnym materiałem. Wiodącym kolorem jest śmietankowa, ciepła biel jednak pośród regałów z kolekcji Belluno Elegante znajdziesz także modele, które cechują się modnym połączeniem bieli oraz wieńca w kolorze orzechowym lub dębowym. Meble zostały pomalowane ekologiczną farbą wodną, która umożliwia drewnu oddychanie oraz zachodzenie naturalnych procesów starzenia się. Niezależnie od zabarwienia, krycie powłoki utrzymuje się na poziomie około 85%. Dzięki temu, pod jej powierzchnią rysunek słoi drzewnych oraz sęków pozostaje dostrzegalny. To cecha wyróżniające nasze meble, która sprawia, że każdy regał zyskuje niepowtarzalny, unikatowy charakter.

Regał dla dziecka

Regał z drewna sosnowego sprawdzi się jednak nie tylko w gabinecie. Z powodzeniem zastosujesz go w jadalni lub salonie, gdzie zapewni stylowe miejsce dla Twoich ozdób i pamiątek. Jednak przede wszystkim to nieoceniony element wystroju pokoju dziecięcego. Twoja pociecha potrzebuje przecież miejsca, w którym będzie mogła poukładać wszystkie lektury oraz podręczniki. Umieści tam także swoje ulubione zabawki lub figurki. Biały regał sosnowy doskonale komponuje się biurkami dostępnymi w naszym sklepie.

back to top