Regał biały sosnowy Toledo

Cena:
479,00 zł
439,00 zł
Koszt dostawy:
30,00 zł
SKU:
100004
Numer katalogowy producenta:  100004
GTIN:  100004

PRODUKT POLSKI

Regał sosnowy biały Toledo 180


Czy wiesz że najlepsze miecze w średniowiecznej zachodniej Europie wykonywali w hiszpańskim mieście Toledo? Stąd wzięła się nazwa naszego regału gdyż jego solidność zaskoczy Ciebie i Twoją rodzinę. Sami posiadamy w domu ten mebel i z doświadczenia wiemy iż służy on do wielu praktycznych rozwiązań. Osobiście używam go w salonie, ponieważ ładnie się w nim prezentują książki oraz pamiątki z wakacji. Natomiast wielu naszych klientów wykorzystuje go jako mebel w pokoju dziecięcym. Kolorowe bajki oraz maskotki super wyglądają na białym tle.

 


Dane techniczne
Seria:Toledo
Kolor:Biały - Ciepły RAL9010
Materiał:Drewno sosnowe
Gwarancja:12 miesiecy
Szerokość:86 cm
Głębokość:30 cm
Wysokość:180cm
Regulacja:3 półki regulowane
Wymiary półek:b.d
Plecy:Biała płyta MDF
Blat:1,6cm
Ilość półek:4 sztuki


 
Książki, luty z muzyką lub filmami DVD, pamiątki z wakacji a może jeszcze ramki ze zdjęciami najbliższych. Te wszystkie rzeczy trzeba gdzieś trzymać a po co je chować głęboko do szaf skoro można z nich zrobić ładną ekspozycję? Taka ozdoba salonu lub biura to wspaniały pomysł. Wyeksponujmy to co ładne i co zbieraliśmy wiele lat. Takimi rzeczami należy się chwalić. A może w pokoju dziecięcym przybywa zabawek od cioć i wujków a babcia co wizytę przywozi kolejną bajeczkę lub grę planszową? W tym przypadku także regał sosnowy jest niezbędny. Niestety sami wiemy ile dziecko ma zabawek a iloma się bawi, więc na pewno każda półka w pokoju dziecięcym jest na wagę złota. Polecamy szczególnie regał drewniany biały Toledo, który to poza wieloma półkami posiada jeszcze wspaniały wygląd. Nie jest to klasyczny regał ale wspaniale prezentujący się przyjaciel. Regał w całości wykonany z drewna sosnowego za wyjątkiem pleców które to w standardzie zrobione są z białej płyty MDF. Jest bardzo stabilny dzięki jednej półce stałej. Trzy regulowane półki. Pokryty jest podkładem i białym wodnym lakierem, co powoduje, że widoczne są słoje oraz struktura drewna. Wewnątrz jest bielony z bardziej widoczną strukturą drewna. To wszystko sprawia, że regał prezentuje się bardzo naturalnie i jest w pełni ekologiczny, a co za tym idzie nie szkodzi człowiekowi. Dzięki ekologicznym lakierom drewno zachowuje swój naturalny wygląd oraz podlega naturalnym procesom starzenia. Naturalny proces starzenie się sosny sprawia, że struktura drewna, słoje z czasem stają się bardziej widoczne, może również wystąpić efekt żółknięcia w przypadku dużego wpływu światła dlatego przestrzegamy przed trzymaniem białych mebli przy kaloryferach lub poddanych na bezpośrednie działanie promieni słońca. Regał posiada ładne klasyczne wykończenia. Idealny na książki oraz przedmioty dekoracyjne. Idealnie prezentuje się w salonie, biblioteczce, pokoju dziecięcym i innych pomieszczeniach.

Regał wysyłany jest w elementach z prostą i czytelną instrukcją do samodzielnego montażu. Idealnie pasuje do serii Korfu.

 

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top