Stół rozkładany prostokątny 120cm z czarnymi nogami dębowy Orbetello
Cena regularna:
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Kolor | Dębowy |
| Materiał | Naturalne drewno dębu |
| Kolekcja | Orbetello |
| Długość | 120 - 165 cm |
| Wysokość | 74,8 cm |
| Szerokość | 80 cm |
| Grubość blatu | 2 cm |
| Waga z opakowaniem | 31,5 kg |
| Gwarancja | 2 lata |
| Styl | Skandynawski |
| Wykończenie | Olejowanie |
| Stan mebla | Do montażu |
| Czas montażu | 1 osoba 0,5 - 1 godz. |
Opis
Stół rozkładany prostokątny 120cm z czarnymi nogami dębowy Orbetello
Stół z kolekcji Orbetello to nie jest zwykły stół. Jest naturalny, dębowy, z pięknie olejowanym blatem, który aż pachnie drewnem! Czarne nogi? Smukłe i z charakterem, tym nowoczesnym, który świetnie łączy się z dębem. Dzięki temu oferowany stół pasuje wszędzie – do jasnej kuchni, loftowego salonu lub nawet przytulnej jadalni. Pomimo że mebel ten jest pełen prostoty, to nietrudno go nie zauważyć. W każdym wnętrzu odgrywa główną rolę. To miejsce na poranną kawę, pracę z laptopem i te wszystkie wieczory, które przeciągają się do późna.
Rozkładany stół dębowy – drewno, które ma niepowtarzalny charakter
Blat z litego dębu – solidny, naturalny i piękny w swojej prostocie. Widać na nim każdy słój, każdy detal, który natura stworzyła. Powierzchnia olejowana wydobywa ten fantastyczny urok, ale też dba o to, żeby stół przetrwał lata codziennych spotkań, obiadów i ewentualnych drobnych wypadków. To drewno, któremu niestraszne codzienne użytkowanie – wręcz przeciwnie, z każdym rokiem staje się bardziej „Twoje”. Zatem stół z kolekcji Orbetello to mebel, który możesz poczuć, dotknąć, i za każdym razem docenić jego wysoką jakość. Dostrzeżesz to również po dopracowanej konstrukcji, która zapewnia wzorową stabilność.
Stół drewniany – praktyczność w najlepszym wydaniu
Rozkładany blat to prawdziwy game changer w każdym wnętrzu. Potrzebujesz miejsca na szybki obiad? Stół Orbetello jest kompaktowy i gotowy. A może wpada rodzina lub znajomi? Rozkładasz go w kilka chwil i nagle jest przestrzeń dla wszystkich. Zero kombinowania, tylko wygoda i funkcjonalność na co dzień!
W celu zagwarantowania długotrwałej pracy mechanizmu rozkładania, w stołach uwzględniono dylatację oskrzyni ≈5 mm.
Każdy nasz mebel jest unikatowy, wykonany z innego kawałka drewna, więc jego wygląd może różnić się od przedstawionego na zdjęciach.
Staramy się wiernie oddać kolory, choć mogą wystąpić drobne różnice w odcieniu zależne między innymi od różnej partii drewna, ustawień monitora.
Pliki do pobrania: