Salon

Stylowy i elegancki salon

Salon to serce Twojego wnętrza. Spędzasz tam wolne chwile ze swoimi bliskimi, zapraszasz do niego swoich gości na popołudniową kawę. Sam chętnie relaksujesz się na sofie czytając książkę, lub oglądając odcinek swojego ulubionego serialu. Aby urządzić stylowy i komfortowy salon nie możesz zapomnieć o kilku kluczowych elementach wystroju. Będziesz potrzebować praktycznej komody oraz witrynki z przeszkleniem, które zapewnią Ci elegancką przestrzeń ekspozycyjną dla Twoich ulubionych ozdób i pamiątek. Niezastąpionym meblem jest także ława do salonu. W zależności od wielkości pomieszczenia oraz Twoich potrzeb możesz wybrać mały stolik kawowy lub taki o większych rozmiarach.

Meble do salonu z litego drewna

W asortymencie sklepu internetowego meblezych.pl znajdziesz bogatą ofertę mebli z litego drewna. Dominującym materiałem jest sosna fińska. Dostępne są jednak także stoły dębowe czy białe krzesła z drewna bukowego. Meble podzielone są na kolekcje, które tworzą spójną całość tak, byś mógł zaaranżować wnętrze w stylu prowansalskim, skandynawskim lub rustykalnym – tak jak lubisz. Wiodącym odcieniem jest biel, która w zależności od kolekcji nieco się różni – np. biel kolekcji Belluno Elegante jest ciepła, śmietankowa, natomist w kolekcji Toskania odcień ten jest śnieżny.

Sklep meblezych.pl oferuje szeroki wybór komód z przeszkleniami, komód z szufladami, a także komód TV. To także pełen wachlarz ław do salonu. Dostępne są duże stoliki kawowe oraz te mniejsze, białe lub w innych wariantach kolorystycznych. Zostały zaprojektowane z myślą o tym, by jak najlepiej prezentować się w Twoim salonie. Oprócz tego, znajdziesz bogatą ofertę kredensów, witrynek czy regałów.

Rustykalne i prowansalskie meble drewniane

Jedną z najpopularniejszych w naszym sklepie kolekcji jest seria Belluno Elegante. To prowansalskie meble dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Urządzisz z nimi klasyczny i elegancki salon. Miłośnikom stylu rustykalnego z pewnością spodoba się kolekcja Marone. Godna zainteresowania jest także kolekcja Toskania. Meble z tej serii dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych. Doskonale pasują do wnętrz w stylu prowansalskim, jednak charakterystyczne, metalowe uchwyty sprawią, że z powodzeniem urządzisz z nimi także rustykalny salon. Jeśli natomiast jesteś miłośnikiem minimalistycznego wzornictwa z pewnością zainteresuje Cię seria Loretto Country – prosty, uniwersalny design spotyka się tutaj z wyjątkową funkcjonalnością.

back to top