Meble Zych - internetowy sklep meblowy

San Gusto

Potrzeby współczesnych wnętrz bywają różne, ale funkcjonalne i eleganckie meble dębowe zawsze są pożądane. Słuchając naszych klientów, analizując sposoby użytkowania przez nich mebli w salonie i chcąc zaoferować im ponadczasową kolekcję ze szlachetnego materiału, stworzyliśmy serię San Gusto. Postawiliśmy na bielony odcień dębu, który pasuje do wielu innych kolorów we wnętrzu i podkreśla rysunek słojów oraz sęków, widocznych na powierzchni drewnianych mebli.

 

Kolekcja San Gusto — nowoczesne meble ze szlachetnego materiału

Dąb od pokoleń uchodzi za szlachetny materiał do produkcji mebli. Nic w tym dziwnego, bowiem jest niezwykle trwały i przy odpowiedniej pielęgnacji, zrobione z niego meble mogą Ci służyć długie lata. Dlatego wykorzystaliśmy go do produkcji kolekcji San Gusto. Chcieliśmy jednak stworzyć meble o ponadczasowym wyglądzie, na tyle uniwersalne, aby nie uległy przeterminowaniu się, podczas zmieniających się trendów w urządzaniu wnętrz. Przeprowadzamy więc staranną selekcję drewna, wybierając te o wyrazistym usłojeniu i dużych sękach, które podkreślają naturalne pochodzenie tego materiału.

Korpusy szafek, witryn i komód oraz niektóre elementy pozostałych mebli z kolekcji San Gusto, wykonujemy z mocnych płyt drewnianych, które oklejamy naturalnym dębowym fornirem. Fronty szuflad i drzwi, które są bardziej narażone na uderzenia, zawsze wykonujemy z litych desek. Całą powierzchnię wszystkich mebli pokrywamy warstwą oleju z białym pigmentem, który uwidacznia rysunek słojów i sęków. Dbamy o solidne wykonanie każdego egzemplarza, jaki oddajemy w Twoje ręce, po to, abyś mógł korzystać z wszystkich jego zalet przez długi czas.

Trwałe i łatwe w pielęgnacji

Wiele osób obawia się, że meble dębowe do salonu trudno utrzymać je w dobrej formie. Jednak kolekcja San Gusto temu przeczy. Wystarczy, że będziesz trzymać się kilku prostych zasad. Nie stawiaj mebli bezpośrednio przy grzejnikach, aby drewno nie rozsychało się. Po drugie, unikaj wystawiania ich na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, aby uniknąć odbarwień. Po trzecie, do czyszczenia używaj miękkiej ściereczki i nie stosuj detergentów.

Meble dębowe do salonu San Gusto

Projektując kolekcję San Gusto, chcieliśmy, aby różne elementy, tworzyły wspólną całość. Dlatego wszystkie elementy wyróżniają aluminiowe wstawki i uchwyty. Tym samym, gdy postawisz kilka mebli z tej kolekcji obok siebie, stworzysz bardzo estetyczny zestaw. W kolekcji znajdują się:

  • Szafka RTV 1.0 dębowa
  • Szafka RTV 2.0 dębowa
  • Witryna dębowa
  • Witryna 2d dębowa
  • Komoda 3d dębowa
  • Komoda 2.3 dębowa
  • Półka dębowa
  • Ława dębowa
  • Szafka nocna

Tworząc nasze meble, dokładamy wszelkich starań, aby każdy był wykonany solidnie. Przykładamy wielką uwagę do detali i dbamy o Twój komfort, dlatego wszystkie meble z kolekcji San Gusto nie wymagają montażu. Dostarczamy je do Ciebie w całości, a jeśli potrzebujesz większych ich funkcjonalność i podkreślić nowoczesny styl, możemy dodatkowo zamontować w większości elementów oświetlenie LED. Jeśli jednak szukasz czegoś w innym stylu, sprawdź inne kolekcje w naszym sklepie na www.meblezych.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium