Scala

Białe meble do pokoju młodzieżowego
Urządzenie pokoju dla dziecka to zdecydowanie jedno z największych wyzwań. Chcesz, aby był on funkcjonalny i podobał się najmłodszym. Jednocześnie zależy Ci na tym, aby był na tyle uniwersalny, by Twoja nastoletnia pociecha nadal czuła się w nim komfortowo. To przecież oczywiste, że meblując pokój, chcesz, aby służył on przez jak najdłuższy czas. Stylowe i funkcjonalne meble z kolekcji Scala będą zatem idealnym rozwiązaniem. Meble z kolekcji Scala powstały z połączenia litego drewna sosny fińskiej oraz płyty. Fronty mebli zostały wykonane z drewna zaś elementy mniej reprezentacyjne z płyty. Dzięki temu w Twoje ręce trafia trwały, doskonale prezentujący się produkt w atrakcyjnej cenie. Meble Scala zostały pokryte białą farbą o kryciu utrzymującym się na poziomie 75%. Dzięki temu pod jej powierzchnią słoje oraz sęki pozostają widoczne. Fronty mebli zdobią subtelne frezy. Lekkości bryłom dodają natomiast ozdobne wieńce górne oraz delikatnie rzeźbione, cokoły dolne.

Funkcjonalny i modny pokój dla dziecka
Pokój dziecięcy to przestrzeń, w której Twoje dziecko nie tylko uczy się lub bawi. Jest to przede wszystkim jego sypialnia oraz garderoba. Dlatego w obrębie kolekcji Scala znajdziesz pojemne szafy w różnych rozmiarach, szafy z lustrem oraz bez. Dostępne są także łóżka, które doskonale sprawdzą się nie tylko w sypialni dziecka, ale także w roli łóżka jednoosobowego dla osoby dorosłej. Do łóżka dobierzesz natomiast niewielką i funkcjonalną szafkę nocną z tej samej kolekcji.

Drewniane meble do samodzielnego montażu
Oferowane przez sklep internetowy meblezych.pl meble z kolekcji Scala są przeznaczone do samodzielnego montażu. Do przesyłki każdorazowo dołączamy zestaw niezbędnych akcesoriów montażowych oraz instrukcję obsługi. Istnieje także możliwość zamówienia dodatkowej usługi montażu. W tym celu prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta.

back to top