SORENTO - Komoda z drewna biała 3.3

Cena:
1 199,00 zł
739,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
139cm
Wysokość:
80cm
Głębokość:
45cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
RASOR004
Numer katalogowy producenta:  RASOR004

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Drewniana Komoda 3.3 - SORENTO

Praktyczny i ponadczasowy mebel. Takim właśnie jest komoda z trzema szufladami i trzema szafkami Sorento. Od wielu lat jest to najbardziej pożądany mebel przez naszych Klientów. Komoda w tej postaci, to nie tylko wspaniała ozdoba salonu czy innego pomieszczenia, ale także niezwykle praktyczne miejsce na odzież i inne rzeczy, których w domu nie brakuje. W salonie, sypialni i jadalni są potrzebne pojemne i funkcjonalne meble. Nie zawsze ładny mebel jest funkcjonalny. My wyszliśmy naprzeciw tezie, że może być ładny i funkcjonalny, stąd w naszej serii Sorento pojawiła się komoda 3.3 biała która od lat jest potrzebnym meblem w każdym domu. Duża i pojemna komoda biała z szafkami i szufladami pomieści wiele praktycznych a także podręcznych rzeczy. Nie może jej zabraknąć w każdym domu.

SOSNA BEZSĘCZNA - Dla zapewnienia najlepszej jakości drewna, zastosowaliśmy drewno sosny bezsęcznej

SATYNOWANE UCHWYTY - Komoda posiada metalowe uchwyty o satynowanej fakturze

CICHY DOMYK - System cichego domyku zastosowano zarówno w szufladach jak i drzwiczkach, dla zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania

DREWNIANE NÓŻKI - Naturalne drewniane nóżki zapewniają solidną podporę dla mebla i są estetycznym wykończeniem, które nadaje całości uroku

Nasza komoda 3.3. Sorento powstała z wysokiej, jakości bezsęcznego drewna sosnowego. Drewno łączone jest na tzw. mikrowczep. Komoda posiada trzy pojemne szuflady wyposażone w system cichego domyku. W dolnej jej części znajdują się dwie szafki jedno i dwu skrzydłowa. W każdej z nich znajduje się regulowana półka na rzeczy. Drzwiczki szafek podobnie jak prowadnice posiadają hamulec zabezpieczający przed trzaskanie. Plecy oraz dna szuflad wykonane zostały z płyty hdf. Wnętrze komody oraz szuflad są wykończone charakterystycznie dla serii Sorento wybarwieniu naturalnej miodowej olejobejcy. Nóżki zdobiące białą komodę są w takim samym kolorze. Uchwyty w komodzie są metalowe satynowane.

 

 

Z tej serii dostępne są także witryny sosnowe, ława, komoda TV , regał oraz komoda z samymi 3 szufladami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą tej serii. Meble sprzedawane są w paczce do samodzielnego montażu wraz z instrukcją. Decydując się na zakup mebli wykonanych z drewna litego należy uwzględnić, iż z czasem może wystąpić naturalny efekt starzenia się drewna polegający na zmianie wyglądu zewnętrznego. Przestrzegamy przed trzymaniem tego typu mebli w bliskim sąsiedztwie grzejników lub bezpośrednio oddziałowującego promieniowania UV.

Kolekcja:
Sorento
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Biały - sosna olejowana
Krycie:
90%
Szerokość:
139cm
Wysokość:
80cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top