SORENTO - Komoda biała sosnowa 3S

Cena:
899,00 zł
569,00 zł
Koszt dostawy:
50,00 zł
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
89cm
Wysokość:
80cm
Głębokość:
45cm
SKU:
RASOR003
Numer katalogowy producenta:  RASOR003

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Drewniana Komoda 3S - SORENTO

Praktyczna biała komoda z szufladami to nieodłączny element każdego wnętrza. Potrzebujesz szuflad na podręczne rzeczy codziennego użytku? Tą komodę z drewna z powodzeniem umieścisz w salonie, jadalni, kuchni, sypialni, a nawet w pokoju dziecka. Trzy pojemne szuflady na prowadnicach z cichym domykiem umilą Ci użytkowanie.

SOSNA BEZSĘCZNA - Drewno sosny to bardzo wdzięczny materiał meblarski, specjalnie dla Was zastosowaliśmy wariant bezsęczny

SATYNOWANE UCHWYTY - Metalowe uchwyty o satynowanej powierzchni zapewniają dobry chwyt podczas otwierania

CICHY DOMYK - System cichego domyku sprawi że zapomniesz o trzaskających szufladach

DREWNIANE NÓŻKI - Stabilna podpora mebla to podstawa, dla tego podstawę naszego mebla stanowią drewniane nóżki.

Jeżeli poszukujesz ładnego i praktycznego mebla komoda sosnowa biała z serii Sorento z trzema szufladami spełni Twoje wymagania. Kolekcja Sorento została stworzona do nowoczesnych wnętrz, ale jej charakter pozwala także na umieszczenie jej w bardziej klasycznym wnętrzu. Spójnym dla tej serii jest wykończenie wnętrza w odcieniu sosny olejowanej miodowej oraz nóżki w tym samym kolorze. Komoda została wykonana z litego drewna sosnowego. Pokryta naturalną wodną biała farbą. Nóżki pokryte olejobejcą o odcieniu miodowym. Szuflady wewnątrz posiadają dobrej, jakości prowadnice z cichym domykiem. Wnętrze szuflad są pokryte podobnie jak nóżki miodową olejobejcą. Plecy oraz dna szuflad w standardzie wykonane są z płyty hdf o podobnym odcieniu.

 

 

Z tej serii dostępne są jeszcze witryny sosnowe, komody, ława sosnowa, szafka tv. Przy zakupie mebli z litego drewna należy pamiętać, że jest to materiał naturalny. Może z czasem ulec lekkim zmianą w odcieniu. Należy umieszczać meble z drewna z dala od instalacji grzewczych oraz w bezpośrednim kontakcie z promieniami uv.

Kolekcja:
Sorento
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Biały - sosna olejowana
Krycie:
90%
Szerokość:
89cm
Wysokość:
80cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top