SORENTO - Komoda TV sosnowa

Cena:
649,00 zł
579,00 zł
Koszt dostawy:
Bezpłatna dostawa
Czas wysyłki:
WYSYŁKA 48H
KURIER:
  • KURIER DPD

Szerokość:
135cm
Wysokość:
50cm
Głębokość:
45cm

Niestety ten produkt nie jest dłużej dostępny.

SKU:
RASOR006
Numer katalogowy producenta:  RASOR006

PRODUKT POLSKI
Producent: Katmandu Meble

Drewniana Komoda TV - SORENTO

Biała komoda z litego drewna to ozdoba każdego salonu. Centralną częścią salonu jest miejsce wypoczynkowe oraz szafka tv wraz w powieszonym lub postawiony sprzętem RTV. Umieść na niej niezbędne rzeczy i zrelaksuj się po ciężkim dniu.

SOSNA BEZSĘCZNA - Wytrzymała sosna bezsęczna to materiał na jaki możesz liczyć

WNĘKI INNEGO KOLORU - Bo życie bez stanowczego kontrastu było by po prostu nudne

CICHY DOMYK - System dzięki któremu już nigdy nie pomyślisz o szufladach bez niego

DREWNIANE NÓŻKI - Drewniane meble to ostoja meblarstwa, dla tego my dbamy o stabilność naszych mebli opierając je na wytrzymałych nogach

Nieodłącznym elementem każdego salonu jest miejsce wypoczynkowe. Wygodna sofa oraz miejsce na telewizor w centralnym punkcie salonu, przy którym spotykają się wszyscy domownicy w wolnym czasie. Jest to także miejsce, w którym każdy zaproszony gość popija kawę. Dlatego nie może zabraknąć elegancji i porządku, a do tego potrzebujemy pożytecznej szafki na sprzęt i akcesoria RTV. Komoda TV z serii Sorrento to wspaniałe uzupełnienie mebli do salonu. Wykonana została z naturalnego drewna sosnowego bezsęcznego. Posiada w dolnej części dwie szuflady poruszające się na prowadnicach z cichym dymykiem. W górnej części mamy dwie pojemne wnęki na sprzęt, płyty lub prasę. Pozostaje jeszcze elegancki, drewniany blat. Jeżeli telewizor nie będzie na nim spoczywał, nic nie stoi na przeszkodzie, aby upiększyć go rodzinnymi fotografiami, kwiatami lub figurkami.

 

 

Charakterystyczne dla tej serii są wnętrza mebla wykonane w innym kontrastowym odcieniu. W tej białej komodzie przegrody oraz szuflady są w praktycznym kolorze sosnowym pokryte olejobecją miodową podobnie jak nóżki. Jeżeli potrzebujesz innych mebli do salonu ta seria oferuje także wspaniałe witryny, komody, i ławę.

Przy zakupie mebli drewnianych należy uwzględnić, że jest to naturalny materiał i z czasem może zmienić swój odcień. Należy przestrzegać umieszczania drewnianych mebli w pobliżu grzejników i instalacji grzewczych oraz bezpośrednio umieszczanie ich na oddziaływanie promieni uv. Witryna jest wysyłana do samodzielnego montażu w paczkach.

Kolekcja:
Sorento
Materiał:
Sosna bezsęczna
Kolor:
Biały - sosna olejowana
Krycie:
90%
Szerokość:
135cm
Wysokość:
50cm
Głębokość:
45cm
Uchwyt:
Satyna
Prowadnice szuflad:
Cichy domyk
Plecy:
Płyta HDF
Gwarancja:
12 miesięcy
Typ:

Klienci, którzy kupili ten produkt nabyli również:

back to top